Niespodziewany zwrot akcji ws. przyszłości Ousmane Dembele! Skrzydłowy FC Barcelony dzwonił do Xaviego

Niespodziewany zwrot akcji ws. przyszłości Ousmane Dembele! Skrzydłowy FC Barcelony dzwonił do Xaviego
Manu Reino / SOPA Images/ Sipa / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 22 cze 2022 | 14:15
Ousmane Dembele wciąż nie podpisał umowy z żadnym klubem. Jak donosi Javier Miguel, reporter hiszpańskiego dziennika "AS", francuski skrzydłowy skłania się jednak ku pozostaniu w FC Barcelonie.
"Blaugrana" już zimą przedstawiła piłkarzowi propozycję nowej umowy. Oferta wciąż jest aktualna, choć Dembele przez wiele miesięcy ją ignorował. Wciąż nie związał się jednak z żadnym innym zespołem.
Dalsza część tekstu pod wideo
Najpierw przez długi czas łączono go z PSG, ostatnio za faworyta do sprowadzenia Francuza uznawano Chelsea. Teraz okazuje się, że może on finalnie pozostać zawodnikiem "Barcy".
Takie informacje przekazał Javier Miguel z hiszpańskiego dziennika "AS". Według najnowszych wieści Dembele skłania się ku przyjęciu oferty ze strony "Blaugrany".
W ubiegły poniedziałek miał skontaktować się w tej sprawie z Xavim. Prosił szkoleniowca o wstawiennictwo u obecnego prezesa FC Barcelony, Joana Laporty.
- Nowej oferty nie będzie. Albo zaakceptujesz tę, którą masz, albo do widzenia - miał powiedzieć Xavi swojemu podopiecznemu. Szkoleniowiec wciąż wierzy, że Dembele będzie do jego dyspozycji.
Jak informuje Miguel, taki scenariusz rzeczywiście jest w tej chwili najbardziej prawdopodobny. Dembele jest o krok od zaakceptowania propozycji, która wciąż czeka na niego na Camp Nou.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Javier Miguel