Kompromitacja napastnika Bayernu Monachium! Miał przed sobą pustą bramkę i nie strzelił gola [WIDEO]

Kompromitacja napastnika Bayernu! Miał przed sobą pustą bramkę i nie strzelił gola [WIDEO]
Przedsezonowe mecze to okazja dla wielu zawodników, którzy zwykle nie mają pewnego miejsca w składzie. Z szansy w sparingu z Ajaksem zdecydowanie nie skorzystał Joshua Zirkzee.
W pierwszej połowie meczu towarzyskiego Niemiec doszedł do takiej pozycji, z której aż grzechem byłoby nie strzelić gola. 20-latek przejął piłkę po błędzie rywali, minął bramkarza i miał przed sobą całkowicie pustą bramkę.
Z niewiadomych przyczyn Zirkzee nie decydował się od razu na umieszczenie futbolówki w siatce. Holender zbyt długo holował piłkę i w końcu jeden z obrońców wybił mu ją spod nóg.
Zirkzee miał okazję, aby wyprowadzić Bayern na prowadzenie. Wcześniej na listę strzelców wpisali się Zakaria Labyad, a dla gospodarzy z Monachium Eric Choupo-Moting. Po przerwie najpierw do siatki trafił Tanguy Nianzou, ale po chwili odpowiedział Victor Jensen. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Adam Kłos24 Jul 2021 · 17:34
Źródło: Twitter