Koncert Lionela Messiego w starciu Barcelony z Eibarem. Klasyczny hat-trick w 26 minut [WIDEO]

Christian Bertrand / Shutterstock.com
FC Barcelona pewnie pokonała Eibar 5:0 (3:0) w meczu 25. kolejki La Ligi. Cztery gole zdobył Lionel Messi.
Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy. Już w 14. minucie objęli prowadzenie. Do siatki trafił Lionel Messi, który popisał się świetnym dryblingiem.
Ponad dwadzieścia minut później Messi znów dał o sobie znać. Argentyńczyk wpadł w pole karne gości i podwyższył prowadzenie gospodarzy.
Po chwili na tablicy wyników widniał stan 3:0. Trzecią bramkę dorzucił Messi.
Kilka minut przed końcowym gwizdkiem kolejną, już czwartą, bramkę strzelił niezawodny Argentyńczyk. Chwilę później wynik meczu na 5:0 ustalił Arthur.