Kosta Runjaić o wygranej w Gdańsku: Pokazaliśmy olbrzymią energię

Kosta Runjaić o wygranej w Gdańsku: Pokazaliśmy olbrzymią energię
Dziurek / shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 10 lis 2019 | 21:36
Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić nie krył zadowolenia po pokonaniu na wyjeździe Lechii Gdańsk 1:0 w niedzielnym meczu 15. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.
"Portowcy" po ósmym zwycięstwie w sezonie awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Zespół z Trójmiasta doznał natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na ósmej lokacie w klasyfikacji.
- Nie potrzeba wielu słów. Jestem bardzo dumny z naszej drużyny i tego co pokazała. Przyjechaliśmy wygrać i to się udało. Czapki z głów - wyznał Runjaić dla oficjalnego serwisu klubu z Pomorza Zachodniego.
- Jeżeli chodzi o mecz, to zasłużyliśmy na prowadzenie. Weszliśmy dobrze w grę. W drugiej połowie to było jasne, że Lechia przyciśnie. Broniliśmy się ze wszystkich sił. W takim meczu potrzeba też trochę szczęścia, jak zawsze. W drugiej połowie było ono po naszej stronie. Pokazaliśmy olbrzymią energię - podkreślił opiekun "Portowców".
- Zagraliśmy na zero z tyłu i jesteśmy szczęśliwi. Od czwartku do poniedziałku zawodnicy dostaną wolne. Od kolejnego wtorku pracujemy już przed meczem z Legią Warszawa. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, to musiałbym dużo o tym mówić. Jesteśmy inną drużyną niż w poprzednim sezonie. Jesteśmy bardziej skoncentrowani i skuteczni w obronie - podsumował Runjaić.
(za pogonszczecin.pl)
Źródło: asinfo.