Koszmarny błąd obrońcy Hoffenheim. Piłkarz Paderborn kapitalnie wykorzystał szansę [WIDEO]

screen z twittera
Autor: Mateusz Jagniaciak 23 maj 2020 | 16:22
Ermin Bicakcić zaliczył wielką wpadkę w pierwszej połowie meczu między Paderborn a Hoffenheim. Jego pomyłkę w świetnym stylu wykorzystał Dennis Srbeny.
Wyjazdowy mecz 27. Bundesligi zaczął się bardzo dobrze dla piłkarzy Hoffenheim. Już w 4. minucie objęli oni prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Robert Skov.
Goście próbowali utrzymać prowadzenie, ale ich działania błyskawicznie spełzły na niczym. Zaledwie 5 minut później było już 1:1.
Wyrównująca bramka padła po wielkim błędzie Ermina Bicakcicia, który pomylił się przed własnym polem karnym i zagrał piłkę zbyt lekko. Futbolówkę przejął Dennis Srbeny - zawodnik Paderborn popisał się znakomitym uderzeniem.
Poniżej można zobaczyć trafienie Niemca:
Jak się później okazało, była to bardzo kosztowna pomyłka - na wagę utraty wygranej. Więcej goli nie padło, dlatego obie drużyny podzieliły się punktami.
Hoffenheim plasuje się na 9. miejscu w tabeli Bundesligi, mając 36 "oczek". Piłkarze Paderborn zamykają klasyfikację z dorobkiem zaledwie 18 pkt.

0
Komentatorzy z 11sports nie lepiej, refleksy szachistów... takich ze szkoły specjalnej. Dobrze że zauważyli że bramka padła. A Srbeny pięknie to podkręcił trzeba przyznać, mimo dobrze ustawionego bramkarza