Koszmarny błąd Samira Handanovicia nie przeszkodził Interowi. Drużyna Conte dogoniła Lazio [WIDEO]

Inter Mediolan wygrał z Torino 3:1. Piłkarze Antonio Conte dzięki temu dogonili drugie w tabeli Lazio.
Spotkanie zaczęło się niespodziewanie, bo od gola dla Torino. Fatalny błąd popełnił Handanović, który wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Z bliska do bramki trafił Belotti.
Inter wziął się do roboty po przerwie. Od 48 do 61 minuty strzelił trzy gole, które rozstrzygnęły o wyniku spotkania. Do bramki trafiali kolejno Ashley Young, Diego Godin i Lautaro Martinez.
Ostatniemu z nich sprzyjało szczęście. Piłka po strzele Argentyńczyka trafiła w jednego z obrońców Torino i przelobowała składającego się już do interwencji Sirigu.
Inter po zwycięstwie ma 68 punktów. Takim samym dorobkiem legitymuje się drugie w tabeli Lazio. Torino jest szesnaste - nad strefą spadkową ma pięć punktów przewagi.
Marcin Karbowski13 Jul 2020 · 23:38