Krychowiak wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Jego zespół zremisował z hiszpańskim trzecioligowcem [WIDEO]

Screen z YouTube
Grzegorz Krychowiak z pewnością nie będzie wspominał najlepiej piątkowego sparingu Al-Shabab z hiszpańskim Algeciras CF. Polak wyleciał z boiska z czerwoną kartką za kłótnię z arbitrem.
Doświadczony pomocnik tego lata po raz kolejny naciskał na wypożyczenie z Krasnodaru. Ostatecznie nie będzie grał w Rosji, ale kierunek jego transferu okazał się bardzo egzotyczny.
Krychowiak będzie bowiem kontynuował karierę w Arabii Saudyjskiej. Ekipa Al-Shabab dopiero przygotowuje się do startu nowego sezonu podczas zgrupowania w Hiszpanii.
W piątek zespół Polaka rozegrał sparing z hiszpańskim Algeciras CF. To zespół z trzeciej ligi, który dość niespodziewanie początkowo zdominował rywali.
Do przerwy Hiszpanie prowadzili 1:0 po trafieniu Admonio Vicente Gomesa. Na początku drugiej połowy rezultat podwyższył natomiast David Gonzalez.
Od 74. minuty Al-Shabab musiało radzić sobie w osłabieniu. Krychowiak wdał się w dyskusję z arbitrem po tym, jak ten odgwizdał faul jednego z jego kolegów. Sędzia natychmiast wyrzucił Polaka z boiska.
Mimo to ekipa z Arabii Saudyjskiej ostatecznie zdołała wywalczyć remis. W końcówce dublet skompletował Ever Banega, jeden z najbardziej znanych zawodników Al-Shabab.
Poniżej możecie obejrzeć nagranie całego meczu. Sytuację z czerwoną kartką dla Krychowiaka znajdziecie w okolicach 1:28:00:
Maciej Pietrasik06 Aug 2022 · 18:53