Krzysztof Piątek tym razem bez gola. Remis Herthy Berlin w arcyważnym meczu

Screen z TV
Autor: Maciej Pietrasik 9 maj 2021 | 20:00
Hertha Belinn zremisowała na własnym boisku 0:0 z Arminią Bielefeld w ostatnim meczu 32. kolejki Bundesligi. Oba zespoły walczą o utrzymanie w elicie. Krzysztof Piątek rozegrał 73 minuty, ale nie miał klarownej sytuacji na gola.
Choć w miniony czwartek Hertha Berlin wygrała z Freiburgiem 3:0, to szkoleniowiec stołecznej drużyny zdecydował się na dokonanie aż ośmiu zmian w wyjściowej jedenastce. Jednym z trzech piłkarzy, którzy zachował miejsce w składzie, był jednak Krzysztof Piątek.
W pierwszej połowie Polak nie był niestety zbyt widoczny. Groźnie pod bramką Arminii zrobiło się w siódmej minucie, ale Ortega bardzo dobrze poradził sobie z uderzeniem Dardaia. Po drugiej stronie boiska odpowiedział Prietl, lecz czujny był Schwolow.
Najbliżej gola przed przerwą był Jhon Cordoba. Napastnik Herthy stracił co prawda równowagę pod bramką rywali, ale zdołał jeszcze oddać strzał z trudnej pozycji, a futbolówka zatrzymała się na słupku. W doliczonym czasie gry Krzysztof Piątek miał szansę na to, by dać swojemu zespołowi prowadzenie. Wówczas nie trafił jednak w piłkę.
W drugiej części spotkania działo się niestety jeszcze mniej niż w pierwszej. W 55. minucie zrobiło się groźniej pod bramką Herthy. Schwolow na raty obronił wtedy uderzenie jednego z rywali.
Ortega był za to niemal zupełnie bezrobotny. Piątek i Cordoba nie byli w stanie zagrozić bramce rywali i w końcu Polak został zmieniony. Miało to miejsce w 73. minucie spotkania. Wynik 0:0 utrzymał się jednak do samego końca. Mimo niezłej okazji golkipera gości nie zdołał pokonać Dilrosun.
Remis oznacza, że Hertha Berlin awansowała na 14. miejsce w Bundeslidze, wyprzedzając Werder Brema. Arminia jest szesnasta, ale wszystkie trzy zespoły mają tyle samo punktów - po 31.

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 16

9 maj 2021 | 20:09
0
Kiepska ta Hertha... tam nie ma komu bramek strzelać.
9 maj 2021 | 20:16
0
No jak, a Krzysio Piątek?😁
9 maj 2021 | 20:10
Wyjąkowo bez gola po serii 20 meczy z golem, Lewy już drżał ze ma konkurenta w rekordzie, zaś niemieckie medią prześcigały się w informacjach , czy chce go Real MAdryt ???
0
Wyjąkowo bez gola po serii 20 meczy z golem, Lewy już drżał ze ma konkurenta w rekordzie, zaś niemieckie media prześcigały się w informacjach , czy chce go Real MAdryt ???
9 maj 2021 | 22:42
0
Barcelona go chce i daje 80 mln ojro.
9 maj 2021 | 20:24
Dramat ta Hertha i Arminia, zmęczyłem pierwsza połowę, druga już musiałem się poddać... Jak ten Piątek ma strzelać skoro pomoc nie istnieje!!!! Laga i do przodu!! Ale mają taktykę, a a ten Cuhna niby 30 baniek jest wart a nie potrafi piłki przyjąć i ciągle mi od nogi odskakuje... Dramat 🎭
0
Dramat ta Hertha i Arminia, zmęczyłem pierwsza połowę, druga już musiałem się poddać... Jak ten Piątek ma strzelać skoro pomoc nie istnieje!!!! Laga i do przodu!! Ale mają taktykę, a a ten Cuhna niby 30 baniek jest wart a nie potrafi piłki przyjąć i ciągle mu od nogi odskakuje... Dramat 🎭
9 maj 2021 | 20:44
0
W HERCIE PIATEK ZMARNULE RESZTKE GASNACEJ KARIERY PIŁKARSKIEJ
0
i po co PILNE, skoro grał padakę jak zresztą cała drużyna?
9 maj 2021 | 22:43
0
No bo to krzysiu pjatek byl dlatego pilne.
9 maj 2021 | 20:53
0
krzys jak milik slabi ,brak im talentu i co ciekawe nie rozwijaja sie czyli brak przyszlosci .
9 maj 2021 | 20:59
Brak przyszłości, ale ważne że kasa będzie się zgadzać na przyszłość.
0
Ale ważne że kasa będzie się zgadzać na przyszłość.
0
Nie trawię Piątka, ale po co poszedł do Herthy?
0
Walka o utrzymanie zapowiada się bardzo ciekawie.
9 maj 2021 | 21:01
Cierpliwosci, spokojnie. Krzys sie rozkreci w przerwie sezonowej. A jak zaczna w II niemieckiej, to u,u,u,u,u stadiony swiata i europy, zloty bucik, wywrocone statystyki itd, itp. "Lewy" zmieknie, "Prawy" peknie, "Srodkowy" wyparuje a "miedzyslupkowy" rzuci recznik. "Kapiszoneiroooo" - beda skandowac tlumy kibicow ii niemieckiej rozgrywkowej, w Berlinie i nie tylko.