Kuriozalna bramka Legii Warszawa. Czterech piłkarzy w parterze walczyło o piłkę [WIDEO]

twitter
Choć Legia Warszawa pewnie rozbiła Jagiellonię Białystok 4:0, więcej niż o samym wyniku mówi się o bramce, którą w 57. minucie zdobył Jose Kante.
Legioniści prowadzili już wtedy 2:0 po bramkach Marko Vesovicia i wspomniany Kante. Następnie doszli do bramkowej sytuacji, ale jej okoliczności wyglądały dosyć absurdalnie.
Po zgraniu piłki w pole karne gości na linii bramkowej o futbolówkę zabiegało czterech zawodników. Ostatecznie po tej niecodziennej "walce w parterze" padł gol na 3:0, ale przez dłuższą chwilę nie było wiadomo, kto jest jego strzelcem.
Nie była to ostatnia bramka Legii w tym spotkaniu. W 90. minucie debiutanckie trafienie zaliczył Tomas Pekhart, który pojawił się na murawie w 72. minucie.
Ostatecznie Legia wygrała 4:0.