Kuriozalna bramka w Białymstoku! Piast Gliwice zwycięża w samej końcówce [WIDEO]

Michal Kosc / PressFocus
Autor: Wojciech_Falenta 27 lut 2021 | 19:41
Jagiellonia Białystok uległa 0:1 Piastowi Gliwice w drugim sobotnim meczu PKO BP Ekstraklasy. Jedyny gol spotkania padł w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.
Akcja meczu należała do wprowadzonego na boisko raptem kilka minut wcześniej Tiago Alvesa, po którego dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka wpadła “za kołnierz” bramkarzowi Jagielloni, Xavierowi Dziekońskiemu.
Do tamtego momentu zanosiło się na to, że właśnie 17-letni golkiper gospodarzy zostanie bohaterem zawodów. Zaledwie kilka minut przed rozstrzygającym momentem spotkania Dziekoński popisał się kapitalną paradą po strzale z bliskiej odległości rezerwowego Gerarda Badii.
Jagiellonia, która przystąpiła do dzisiejszego meczu bez chorującego na koronawirusa trenera Bogdana Zająca, grała od 60. minuty w dziesiątkę, kiedy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został w kontrowersyjnych okolicznościach Błażej Augustyn.
Dzięki zasłużonej ostatecznie wygranej Piast awansował na dziewiąte miejsce w tabeli Ekstraklasy i zbliżył się w klasyfikacji do dzisiejszego rywala na odległość jednego punktu.
0 - 1
27 lut 2021 | 17:30 (zakończony)

Przebieg meczu

52'
B. Rymaniak
65'
(F. Ferreiroa)
85'
T. Alves
90'
4'

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN