Kuriozalny samobój w lidze hiszpańskiej! Atletico Madryt wygrało z Betisem [WIDEO]

Kuriozalny samobój w lidze hiszpańskiej! Atletico wygrało z Betisem [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 31 paź 2021 | 18:10
Atletico odniosło zwycięstwo w 12. kolejce ligi hiszpańskiej. Podopieczni Diego Simeone wygrali 3:0 z Betisem.
"Atleti" od pierwszego gwizdka zaatakowało przyjezdnych z Andaluzji. W 12. minucie do sytuacji strzeleckiej doszedł Rodrigo De Paul, który posłał piłkę nieznacznie obok słupka.
W 27. minucie Atletico objęło prowadzenie. Yannick Carrasco uporał się z Martinem Montoyą i strzelił drugiego gola w tym sezonie ligowym.
Atletico dążyło do zdobycia kolejnych bramek. Jeszcze przed przerwą Claudio Bravo musiał się natrudzić, aby obronić strzały Antoine'a Griezmanna i Luisa Suareza. Po pierwszej połowie madrytczycy prowadzili jednym golem.
Po przerwie mistrzowie Hiszpanii nadal nacierali na bramkę Betisu. W 47. minucie Luis Suarez wygrał pozycję po rzucie wolnym, oddał strzał głową, jednak był on niecelny. Kilkadziesiąt sekund później do siatki trafił Mario Hermoso. Gol nie został uznany ze względu na pozycję spaloną stopera gospodarzy.
Atletico podwyższyło prowadzenie w 63. minucie. Samobójcze trafienie zanotował German Pezzella.
Na 3:0 trafił Joao Felix, który w drugiej połowie pojawił się na murawie, zmieniając Luisa Suareza. Po zwycięstwo Atletico awansowało na czwarte miejsce w tabeli. Betis plasuje się oczko niżej.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 6

31 paź 18:11
0
Pięknie dziś Atleti pewne 3 punkty cieszy przełamanie Felixa
31 paź 18:28
0
No ostatnio slabsza dyspozycja Bandy Simeone..teraz ciezka przeprawa na Anfield. Dzis 3 pkt ..moze to ich podbuduje.
31 paź 18:37
0
Atleti już gra lepiej od 3 spotkań brakło tylko skuteczności dziś super mecz gole skuteczność betis nie miał czego szukać Aupa Atleti
31 paź 18:31
0
Powtórka pierwsza klasa.
1 lis 18:27
0
Fartuchy znow wygraly ale nie dlugo w derbach Madrytu Real pokaze im miejsce w szeregu.