Kylian Mbappe odpowiedział na krytykę ze strony trenera PSG. Nie pozostawił żadnych wątpliwości

Kylian Mbappe odpowiedział na krytykę ze strony trenera PSG. Nie pozostawił żadnych wątpliwości
Icon Sport / Press Focus
Po ostatnim meczu ligowym Luis Enrique skrytykował Kyliana Mbappe, chociaż ten strzelił aż trzy gole. Teraz Francuz odniósł się do uwag szkoleniowca PSG.
W ostatniej kolejce Ligue 1 przed przerwą reprezentacyjną PSG spokojnie pokonało Stade Reims 3:0. Wszystkie gole w spotkaniu strzelił Kylian Mbappe.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niedługo później reprezentant Francji został jednak niespodziewanie skrytykowany przez Luisa Enrique. Hiszpański trener zwrócił uwagę, że jego podopieczny powinien pracować więcej na całym boisku, co opisywaliśmy TUTAJ.
Temat ten szybko został podłapany przez lokalne media, które spekulowały o początkach ewentualnego kryzysu w Paryżu. Takie doniesienia zostały błyskawicznie ukrócone przez samego gwiazdora "Paryżan".
- Przyjąłem tę krytykę bardzo dobrze. To świetny trener i może mnie wiele nauczyć - stwierdził Mbappe.
- Od pierwszego dnia powtarzałem mu, że nie będzie miał ze mną żadnego problemu. Zawsze dobrze pracowało mi się z każdym trenerem - dodał.
W tym sezonie 24-latek wystąpił w 15 meczach we wszystkich rozgrywkach, strzelił 15 goli i zanotował asystę. Obecna umowa Francuza jest ważna do 30 czerwca 2024 roku.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk17 Nov 2023 · 21:39
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również