Kylian Mbappe szczerze o odrzuceniu oferty Realu Madryt. "To była najlepsza możliwa decyzja" [WIDEO]

Kylian Mbappe szczerze o odrzuceniu oferty Realu Madryt. "To była najlepsza możliwa decyzja" [WIDEO]
Screen Twitter
Autor: Hubert Kowalczyk 23 maj 2022 | 15:30
Kylian Mbappe skomentował swoją decyzję o pozostaniu w PSG i odrzuceniu oferty ze strony Realu Madryt. Francuz wziął udział w specjalnej konferencji prasowej, na której poruszył temat niedoszłej przeprowadzki do stolicy Hiszpanii.
Kylian Mbappe ostatecznie nie odszedł z PSG. Francuski piłkarz postanowił przedłużyć swoją umowę z "Paryżanami". Zawodnik podpisał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tym samym smakiem musiał obejść się zarząd Realu Madryt. Florentino Perez zaciekle walczył o podpis 23-letniego piłkarza, który jest uważany za jednego z najlepszych przedstawicieli swojej dyscypliny.
Teraz główny zainteresowany wziął udział w specjalnej konferencji prasowej. Poruszył na niej temat niedoszłych przenosin do zespołu "Królewskich".
- To była trudna, ale też najlepsza decyzja, jaka tylko mogłem podjąć. Przemyślałem tę sprawę tydzień temu, ale czekałem z ogłoszeniem tej informacji. Wiedziałem, co zrobię, zanim jeszcze zadzwoniłem do Florentino Pereza - zakomunikował Mbappe.
- Mam mnóstwo szacunku do Realu Madryt i samego Florentino Pereza. Próbowali zrobić dla mnie wszystko i uczynić mnie naprawdę szczęśliwym. Właśnie dlatego samemu poinformowałem ich o swojej decyzji - dodał piłkarz.
- Nie jestem też pewny, co wydarzy się za trzy lata. Z zarządem Realu Madryt łączą mnie świetne relacje - podkreśliła gwiazda PSG.
- Zatrzymujemy najlepszego gracza na świecie. To świetna informacja dla całej Francji i Ligue 1 - podsumował Nasser Al-Khelaïfi, prezydent "Paryżan".
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: PSG