Leeds United zatrzymał Leicester City! Gol i dwie asysty Bamforda [WIDEO]

Russell Hart / PressFocus
Autor: Marcin Karbowski 31 sty 2021 | 16:54
Leicester City przegrało u siebie z Leeds United 1:3. To pierwsza porażka "Lisów" od połowy grudnia.
Mecz zaczął się świetnie dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w 13. minucie po golu Barnesa. Odpowiedź Leeds była natychmiastowa - dwie minuty później do wyrównania doprowadził Dallas.
Po przerwie przewagę miało Leicester, ale celne ciosy wyprowadzali goście. W 70. minucie rywali trafił Bamford, który w sytuacji sam na sam wpakował piłkę pod poprzeczkę bramki Schmeichela.
Leicester dobił Harrison, który wpisał się na listę strzelców w 84. minucie. Swoją drugą asystę zaliczył Bamford.
Mateusz Klich zaczął mecz na ławce rezerwowych, ale na boisko wszedł już w pierwszej połowie, gdy w 21. minucie zmienił Rodrigo. Spotkanie zakończył z żółtą kartką.
1 - 3
31 sty 2021 | 15:00 (zakończony)

Przebieg meczu

20'
anulowano
31'

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN