Leeds United zatrzymał Leicester City! Gol i dwie asysty Bamforda [WIDEO]

Russell Hart / PressFocus
Leicester City przegrało u siebie z Leeds United 1:3. To pierwsza porażka "Lisów" od połowy grudnia.
Mecz zaczął się świetnie dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w 13. minucie po golu Barnesa. Odpowiedź Leeds była natychmiastowa - dwie minuty później do wyrównania doprowadził Dallas.
Po przerwie przewagę miało Leicester, ale celne ciosy wyprowadzali goście. W 70. minucie rywali trafił Bamford, który w sytuacji sam na sam wpakował piłkę pod poprzeczkę bramki Schmeichela.
Leicester dobił Harrison, który wpisał się na listę strzelców w 84. minucie. Swoją drugą asystę zaliczył Bamford.
Mateusz Klich zaczął mecz na ławce rezerwowych, ale na boisko wszedł już w pierwszej połowie, gdy w 21. minucie zmienił Rodrigo. Spotkanie zakończył z żółtą kartką.
Marcin Karbowski31 Jan 2021 · 16:54