Legenda Manchesteru United krytykuje Cristiano Ronaldo. "To niesmaczne. Taka jest rzeczywistość"

Legenda Manchesteru United krytykuje Cristiano Ronaldo. "To niesmaczne. Taka jest rzeczywistość"
MB Media / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 06 Sie 2022 | 19:51
Przyszłość Cristiano Ronaldo wciąż pozostaje pod znakiem zapytania. Portugalczyk chciałby odejść z Manchesteru United, aby grać w Lidze Mistrzów. Na antenie "Sky Sports" głos ws. byłego kolegi z drużyny zabrał Gary Neville.
CR7 po zaledwie roku zamierza opuścić Old Trafford, bo "Czerwonych Diabłów" zabraknie w kolejnej edycji Champions League. Na razie nie ma jednak zbytnio chętnych na jego usługi.
Dalsza część tekstu pod wideo
Gwiazdora nie chce także sprzedać Manchester United. Na razie Ronaldo wrócił do treningów z zespołem, ale transferowa saga wciąż się nie zakończyła. Głos w jej sprawie na antenie "Sky Sports" zabrał Gary Neville.
- Rzeczywistość jest taka, że jeśli w ciągu dwóch najbliższych tygodni zgłosi się po niego klub z Ligi Mistrzów, to on odejdzie. Na ten moment jednak to się jeszcze nie stało. Myślę, że Manchester United nie powinien być stawiany w takiej sytuacji - ocenił Neville.
- Czy Manchester powinien powiedzieć Ronaldo "nie" i oznajmić mu, że zostaje bez względu na wszystko? To byłoby jasne stanowisko ze strony klubu, ale wtedy istnieje duże ryzyko, że Cristiano za dwa tygodnie rzuci swoimi zabawkami i powie "odchodzę". To trochę niesmaczne - stwierdził.
- Czy zamierza nie udzielić wywiadu przez następne trzy tygodnie? Oczywiście zapytamy o niego w niedzielę po meczu, czy zamierza wyjść, porozmawiać z nami i nie pozwolić, aby wszyscy inni musieli odpowiadać na pytania za niego - dodał.
- Chcemy, żeby został. Jesteśmy wręcz zdesperowani, żeby został. Po prostu najbardziej pragniemy, aby ta saga transferowa nie ciągnęła się już dalej. Jako fani Manchesteru United nie możemy tego znosić przez kolejne trzy tygodnie - zakończył.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Sky Sports/Onet Sport

Dyskusja 7