Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Legia Warszawa. Aleksandar Vuković: To nie ułatwiało nam pracy

Aleksandar Vuković
Źródło zdjęcia: Marcin Kadziolka / shutterstock.com

Legia Warszawa awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski pokonując na wyjeździe Górnik Łęczna 2:0. Aleksandar Vuković był zadowolony z gry swoich podopiecznych w trudnych warunkach.

- Takie warunki, boisko i zimno, nie ułatwiały nam pracy. Pełna koncentracja od pierwszej do ostatniej minuty dała nam okazje do zdobycia bramek. Po kilku niewykorzystanych udało nam się strzelić jednego gola, a potem drugiego - powiedział Vuković na pomeczowej konferencji prasowej.

- Duże brawa, bo bardzo doceniam mecze, które już wszyscy widzą jako wygrane. Różne rzeczy są możliwe, zwłaszcza w takich warunkach. Zagraliśmy bardzo solidnie i bardzo konkretnie - podkreślił.

Szkoleniowiec drużyny ze stolicy dokonał tylko jednej zmiany w trakcie gry. - Gra drużyny mnie satysfakcjonowała. Takie warunki atmosferyczne wiążą się z ryzykiem. Zawodnicy, którzy są na boisku, są dobrze rozgrzani, a piłkarz wchodzący z ławki może mieć problem żeby złapać rytm. Nie było potrzeby, żeby dokonać więcej zmian - stwierdził.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.