Legia Warszawa przeprowadzi ciekawy transfer? "Temat jest gorący i aktualny"

Legia Warszawa przeprowadzi ciekawy transfer? "Temat jest gorący i aktualny"
Krzysztof Porębski / PressFocus
Autor: Adam Nowacki 23 cze 2022 | 11:03
Kilka dni temu informowaliśmy, że nowy szkoleniowiec Legii Warszawa, Kosta Runjaić bardzo chciałby sprowadzić na Łazienkowską Makanę Baku, byłego piłkarza Warty Poznań, który obecnie gra w Turcji. Teraz pojawiają się kolejne informacje w tej sprawie.
Baku to obecnie zawodnik Goztepe. Z klubem wiąże go umowa do 2024 roku, ale nie jest powiedziane, że 24-latek jeszcze tego lata nie zmieni barw klubowych.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zawodnikiem mocno interesuje się Legia Warszawa, choć “Wojskowi” mają konkurencję. Również wśród polskich klubów. Takie informacje przekazuje Piotr Koźmiński z portalu “WP Sportowe Fakty”.
Początkowo Legia proponowała za niemieckiego pomocnika 150 tysięcy euro, ale oferta ta została odrzucona. Nie zakończyło to jednak tematu. Klub z Łazienkowskiej nadal jest zdeterminownay, żeby pozyskać Baku.
Jak donosi Koźmiński, sprawę mogą skomplikować zmiany właścicielskie, które mają obecnie miejsce w Goztepe.
- Niemniej w środę znów dotarły do nas wieści, że jednak temat Baku w Legii jest gorący i aktualny. Niektóre źródła przekonują nas nawet, że transakcja miałaby być dopięta w ciągu kilkudziesięciu godzin - czytamy na “WP Sportowe Fakty”.
Baku na polskich boiskach pokazał się z dobrej strony w barwach Warty Poznań. Występował w niej na zasadzie wypożyczenia podczas rundy wiosennej sezonu 2020/21 i w 13 meczach zdobył sześć bramek.
Ostatni sezon Niemiec spędził na tureckich boiskach. W 21 meczach strzelił dla Goztepe trzy gole i zanotował jedną asystę.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: WP Sportowe Fakty