Legia Warszawa skreśliła napastnika. Nie znalazł się w kadrze na zgrupowanie, szuka nowego klubu

Legia Warszawa skreśliła napastnika. Nie znalazł się w kadrze na zgrupowanie, szuka nowego klubu
Lukasz Sobala / PressFocus
Legia Warszawa chce zimą przebudować nieco kadrę przed wznowieniem walki w PKO Ekstraklasie. Jak informuje portal "Legia.net", jeszcze w tym sezonie z drużyny odejść ma Kacper Kostorz.
Ostatnie miesiące były dla "Wojskowych" bardzo nieudane. Wciąż aktualni mistrzowie Polski obecnie znajdują się w strefie spadkowej PKO Ekstraklasy. Zespół mają odbudować Aleksandar Vuković oraz Jacek Zieliński.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tego pierwszego w grudniu przywrócono do funkcji pierwszego trenera, drugi został nowym dyrektorem sportowym. W stolicy zapadły już pierwsze decyzje kadrowe. Na razie dotyczą one napastników.
Z wypożyczenia do Arki Gdynia z powrotem sprowadzono Macieja Rosołka. Jak informuje portal "Legia.net", z klubem pożegna się natomiast inny z młodych snajperów, Kacper Kostorz.
22-latek przyszedł na Łazienkowską trzy lata temu, gdy pozyskano go z Podbeskidzia Bielsko-Biała. W tym sezonie grał głównie w rezerwach Legii. W pierwszej drużynie zaliczył tylko cztery występy.
Jego kontrakt wygasa co prawda już w czerwcu, ale Kostorz ma odejść z zespołu szybciej. Zakomunikowano mu, że może sobie szukać nowego klubu, bo wiosny i tak nie spędzi z pierwszą drużyną.
Piłkarza zabraknie w kadrze na zgrupowanie w Dubaju, na które "Wojskowi" wylecą w czwartek. Niewykluczone, że 22-latek wyląduje w Górniku Zabrze, który już wcześniej był nim zainteresowany.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik04 Jan 2022 · 22:11
Źródło: Legia.net

Przeczytaj również