Leo Messi nie pomógł Argentynie. "Albicelestes" przegrali w Madrycie z Wenezuelą

Alizada Studios/Shutterstock
Argentyna uległa Wenezueli 1:3 (0:2) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w piątek w Madrycie. Oba zespoły przygotowują się do czerwcowego Copa America.
Na Estadio Wanda Metropolitano wynik konfrontacji już po sześciu minutach gry otworzył Salomon Rondon, który mocno uderzył pod poprzeczkę po znakomitym zagraniu Roberto Rosalesa. Minutę przed przerwą podwyższył kapitalnym strzałem zza narożnika pola karnego Jhon Murillo.
Niespełna kwadrans po zmianie stron szybki kontratak "Albicelestes" wykończył w polu karnym rywali rezerwowy Lautaro Martinez, ale kwadrans przed końcem odpowiedział skutecznie z rzutu karnego Joseph Martinez i dwukrotni mistrzowie świata z Leo Messim w podstawowym składzie musieli przełknąć gorycz niespodziewanej porażki.
Łukasz Karyniewski22 Mar 2019 · 22:55