Lewandowski z golem! Trzynaste trafienie Polaka w tym sezonie Bundesligi [WIDEO]

Gol i piękna asysta Lewandowskiego! Trzynaste trafienie Polaka w tym sezonie Bundesligi [WIDEO]
CosminIftode/Shutterstock
Bayern Monachium mierzy się z Schalke 04 w meczu 21. kolejki Bundesligi. Gospodarze prowadzą 2:1, a jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski.
W pierwszym składzie gospodarzy na to spotkanie znalazł się Robert Lewandowski.
Polak wpisał się na listę strzelców w 27. minucie gry. Napastnik w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok bramkarza rywali.
Dzięki temu trafieniu Lewandowski został pierwszym strzelcem 100 bramek w historii Bayernu na Allianz Arenie.
Lewandowski miał również udział przy pierwszym trafieniu dla Bayernu, gdy Bruma skierował piłkę do własnej bramki. A w 57. minucie Polak zanotował piękną asystę - przewrotką (!) - przy trafieniu Gnabry'ego.
Dla napastnika Bayernu jest to trzynaste trafienie w tym sezonie Bundesligi. Polak tym samym zrównał się z Marco Reusem (13 goli). Klasyfikacji wciąż przewodzi Luka Jović (14 goli).
Daniel Makarewicz09 Feb 2019 · 19:01