Liga Mistrzów. Niesamowity sprint Erlinga Haalanda. Niemal pobił rekord świata [WIDEO]

Niesamowity sprint Erlinga Haalanda. Niemal pobił rekord świata. "Co on k... jest? Terminator?" [WIDEO]
YT
Erling Haaland był bohaterem meczu Borussii Dortmund z PSG. Niemiecka drużyna wygrała 2:1, a norweski napastnik zdobył dwie bramki.
Haaland najpierw w 69. minucie strzelił na 1:0, dobijając strzał Reyny, a kilka minut później w kapitalny sposób posłał piłkę pod poprzeczkę bramki Keylora Navasa. Dzięki tym trafieniom Norweg zrównał się z Robertem Lewandowski w klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów - obaj mają po 10 goli.
Haaland przez 90 minut udowodnił, że jest wszechstronnym graczem, który nie tylko czeka na piłki w polu karnym. Dziennikarze "Sky Italia" wychwycili niesamowity sprint napastnika.
19-latek po jednym z rzutów rożnych PSG błyskawicznie ruszył do kontry i odległość 60 metrów przebiegł w zaledwie 6,64 sekundy. Warto zauważyć, że halowy rekord świata na tym dystansie to 6,34.
Co więcej rezultat Haalanda to wynik na poziomie 8. miejsca halowych mistrzostw świata 2018.
Niesamowity wyczyn Norwega skomentował Krzysztof Stanowski z Weszło. - Co on k... jest? Terminator? - napisał dziennikarz.
Daniel Makarewicz19 Feb 2020 · 07:31
Źródło: goal.com