Liga Mistrzów. Trzy bramki Cristiano Ronaldo! Juventus gra dalej! [WIDEO]

Magiczny Cristiano Ronaldo! Trzy bramki Portugalczyka i Juventus gra dalej! [WIDEO]
cristiano barni/Shutterstock
Juventus Turyn wygrał z Atletico Madryt 3:0 (1:0). Ten wynik oznacza, że "Stara Dama" zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Pierwsze 45 minut przebiegało pod znakiem dominacji Juventusu, przyjezdni jedynie ograniczali się do defensywy i próbowali odpowiadać kontratakami. Już w 4. minucie zakotłowało się w polu karnym Atletico. Chiellini wpakował piłkę do siatki, jednak sędzia nie uznał trafienia, bo chwilę wcześniej Cristiano Ronaldo faulował bramkarza rywali.
W 27. minucie było już 1:0 dla Juventusu. Ronaldo najwyżej wyskoczył do piłki w polu karnym i nie dał szans Oblakowi na skuteczną interwencję.
Gospodarze w pierwszej połowie mogli podwyższyć rezultat, ale próby Bernardeschiego i Ronaldo nie przyniosły skutku.
W 47. minucie Ronaldo znów pokazał swoje umiejętności. Portugalczyk po raz kolejny wygrał pojedynek główkowy i skierował piłkę w stronę bramki. Piłkę próbował jeszcze wybić Oblak, ale technologia Goal-line potwierdziła, że futbolówka przekroczyła linię bramkową.
Juventus coraz mocniej naciskał na Atletico. Doskonałą okazję zmarnował Moise Kean, który w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok słupka. W 84. minucie w pole karne wpadł Bernardeschi i został pchnięty przez rywala. Sędzia wskazał na wapno,a jedenastkę na gola zamienił Ronaldo. Portugalczyk tym samym skompletował hat-tricka i wprowadził Juventus do następnej rundy rozgrywek.
Daniel Makarewicz12 Mar 2019 · 22:53