Liverpool lepszy od Leicester City. "The Reds" nic sobie nie robią z problemów kadrowych [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 22 lis 2020 | 22:07
Liverpool wygrał z Leicester City w meczu 9. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 (2:0).
Juergen Klopp miał duży ból głowy przed dzisiejszym meczem. Niemiecki szkoleniowiec nie mógł dziś skorzystać z wielu kluczowych zawodników. Poza kadrą znaleźli się m.in. Van Dijk, Salah, Alexander-Arnold, Henderson czy Thiago Alcantara. Z tego powodu szansę dostali Curtis Jones czy Neco Williams.
Problemów "The Reds" nie było jednak widać na boisku. Mistrzowie Anglii od początku przeważali, naciskali na rywali i kreowali kolejne sytuacje do zdobycia bramki. Już w 14. minucie bliski szczęścia był Diogo Jota, ale Schmeichel nie dał się zaskoczyć.
Duński golkiper kilka chwil później musiał jednak wyciągać piłkę z siatki. Gola samobójczego zdobył Evans. Obrońca niefortunnie zagrał we własnym polu karnym i głową skierował piłkę do własnej bramki.
"The Reds" podwyższyli prowadzenie jeszcze przed przerwą. Rozegrali składną akcję, którą znakomicie wykończył Jota. Podopieczni Juergena Kloppa wcześniej wymienili 30 podań.
W drugiej połowie "Lisy" szukały gola kontaktowego. Alisson nie dał się jednak zaskoczyć, gdy w 61. minucie przed szansą stanął Vardy. Z kolei kilka chwil później centymetry od szczęścia był Firmino. Po bilardowej akcji piłkę z linii bramkowej zdołał jednak wybić jeden z rywali.
Brazylijczyk na cztery minuty przed końcem dopiął swego. Uderzył głową i Schmeichel był bez szans.
Ostatecznie trzy punkty zostały w Liverpoolu. "The Reds" zajmują drugą pozycję w ligowej tabeli. Na swoim koncie mają 20 punktów. Z kolei dorobek Leicester City to 18 "oczek". "Lisy" sklasyfikowane są na czwartej lokacie.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 23

22 lis 2020 | 22:09
0
Pokiereszowany mistrz ogrywa gładziuteńko Lester. Jestem pod wrażeniem Liverpoolu i tego co Jurek tam odku*wił z tym zespołem. Keita dzisiaj kolejny kontuzjowany a machina napie**ala dalej bez zatarcia. To jest dopiero kunszt. 64 mecze bez porażki w lidze na własnym stadionie.
23 lis 2020 | 00:59
0
No no bez zatarcia szczególnie gdy on Aston Villa dostali siódemkę co za debil haha
23 lis 2020 | 10:31
0
Porażka z Aston była gdy nie mieli kontuzji A tutaj jest mowa o formie zespołu po kontuzjach ścieku umysłowy: D
23 lis 2020 | 06:27
0
my też mamy w polsce swojego jurka... brzęczka
22 lis 2020 | 22:42
Taka mnie myśl naszła,jakby tak nasz fachowiec od taktyki z reprezentacji był trenerem liverpoolu, to co on by zrobił, jaka jest między nimi przepaść w warsztacie jprd.
0
Taka mnie myśl naszła,jakby tak nasz fachowiec od taktyki z reprezentacji był trenerem liverpoolu, to co on by zrobił. Kurwa jaka jest przepaść w warsztacie między Kloppem a Brzeczkiem jprd.
0
Dokladnie i taka sama przepaść jest między ich osiągnięciami.
22 lis 2020 | 22:19
0
Leicester byl tylko tlem dla Liverpoolu . Cieszy przelamanie Firmino . I pomyslec ,ze rozezegrali wspaniale widowisko bez wielu kluczowych graczy . Brawo .
22 lis 2020 | 22:39
0
Liverpool pozbawiony połowy kadry a i tak gładko ograli Lisy. Brawo.
23 lis 2020 | 15:13
0
Bez przesady z tą połową kadry nie było czterech graczy z podstawowego więc jaka połowa?.
22 lis 2020 | 22:13
0
Doskonały mecz Live. Leicester wyglądało jakby grali w 10...
0
Tak się właśnie buduje drużynę DRUŻYNĘ!!!
0
Swoją drogą ciekawie układają się tabele w Anglii, Hiszpanii i Włoszech - ciężko wytypować przyszłych mistrzów. W Premier League kogo obstawiacie?
22 lis 2020 | 22:20
0
Obstawiam obronę tytułu, ale z wiadomych przyczyn mogę być nieobiektywny. :) Mimo tego wydaje mi się, że łatwiej sobie wyobrazić pogubienie punktów przez Tottenham w dalszym etapie sezonu niż jakąś zapaść Liverpoolu, a na ten moment te dwie drużyny wydają się być najpoważniejszymi kandydatami do mistrzostwa.
23 lis 2020 | 07:28
0
Mecze grudniowe i styczniowe ukształtują tabelę i zobaczymy kto będzie walczył o mistrza i jakie drużyny o top4.
Najgorsza będzie jak zwykle przerwa zimowa, bo drużyny stracą rytm meczowy przed Ligą Mistrzów. Do tego w Anglii ciągle są tylko 3 zmiany, co bardzo obciąża piłkarzy.
Ja tylko przewiduję, że Guardiola odejdzie z City po tym sezonie, jeżeli City nie będzie w top4 lub nie wygra Ligii Mistrzów.
23 lis 2020 | 07:22
0
Każdy przed meczem dawał duże szanse lisom bo liverpool kontuzjowany a tu....... :)
Byłem w szoku jak grają Kloppa drużyna..
22 lis 2020 | 22:11