Liverpool wreszcie wygrał! Mistrzowie Anglii przełamali się z najgorszą drużyną Premier League [WIDEO]

Matt Wilkinson / Press Focus
Liverpool przerwał koszmarną passę. Mistrzowie Anglii wygrali na wyjeździe z Sheffield United 2:0.
Drużyna Juergena Kloppa ostatnio notowali koszmarne wyniki. W lidze przegrała cztery mecze z rzędu. W konsekwencji osunęła się na szóste miejsce w tabeli.
Liverpool prowadzenie w spotkaniu z ostatnim w lidze Sheffield objął dopiero na początku drugiej połowy. Do bezpańskiej piłki w polu karnym dopadł Curtis Jones i potężnym strzałem trafił do bramki.
Wynik w 64. minucie podwyższył Roberto Firmino. Brazylijczyk wpadł w pole karne między kilku rywali i oddał uderzenie. Piłka odbiła się od jednego z graczy Sheffield i wpadła do bramki nad Aaronem Ramsdalem.
Z polskiego punktu widzenia ważna była obecność wśród rezerwowych Jakuba Ojrzyńskiego. 18-latek dostał się do kadry meczowej z powodu nieobecności Alissona, Caoimhin Kelleher i Marcelo Pitalugi.
Liverpool po zwycięstwie wciąż jest szósty, ale zmniejszył straty do wyprzedzających go drużyn. Czwarty West Ham wyprzedza go o dwa punkty.
Marcin Karbowski28 Feb 2021 · 22:05