Lucas Hernandez odejdzie z Bayernu Monachium? Jest na liście życzeń

Lucas Hernandez odejdzie z Bayernu Monachium? Jest na liście życzeń
Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 22 maj 2020 | 22:47
Lucas Hernandez może wkrótce odejść z Bayernu Monachium. Reprezentant Francji znalazł się w orbicie zainteresowań Newcastle United.
Hernandez trafił do Bayernu latem ubiegłego roku. Mistrzowie Niemiec kupili go z Atletico za 80 mln euro - to ich rekord transferowy.
Na razie 24-latek nie może odnaleźć się w nowym klubie, a w dodatku część rozgrywek stracił z powodu kontuzji. Do tej pory w Bayernie zaliczył zaledwie czternaście spotkań.
Taka sytuacja prowokuje pytania o przyszłość francuskiego obrońcy. "Bild" twierdzi, że Hernandez może zmienić klub po zaledwie rocznym pobycie w Monachium. Sytuację piłkarza uważnie monitoruje Newcastle United, które ma mocarstwowe ambicje. Klub ma wkrótce przejąć Saudyjski Fundusz Inwestycyjny, którym zarządza Mohammad bin Salman. "Sroki" po dokonaniu zmian własnościowych mają mieć do dyspozycji olbrzymie środki na transfery.
Przedstawiciele Newcastle już podobno kontaktowali się z Hernandezem. Reakcja piłkarza, którego wartość jest szacowana na 56 mln euro, nie jest znana. Bayern w każdym razie deklaruje, że chce go zatrzymać na kolejne rozgrywki. Hansi Flick zapowiedział, że da mu okazję do gry jeszcze na finiszu obecnego sezonu.
Źródło: Bild

Dyskusja 5

22 maj 2020 | 23:26
0
Trochę kontuzje niszczą mu karierę w Atletico opuszczał najważniejsze mecze stąd transfer do Bayernu
23 maj 2020 | 00:16
0
transfer do Bayernu dlatego, że chciał odejść do lepszego klubu.
23 maj 2020 | 00:51
0
Dlatego że chciał iść do gorszej ligi bo poziomem nie dorówna la lidze
22 maj 2020 | 23:07
0
Wart 56 baniek? to co, Bayern przeplacil?
22 maj 2020 | 22:56
0
Ale głupoty, Bayern to nie barca, nie kupują zawodników na sezon żeby ich potem oddać. Z Lucasem są wiązane ogromne nadzieje i nie ma szans aby odszedł.