Spektakularne transfery FC Barcelony? Luis Suarez zabrał głos. "On wciąż ma wiele do zaoferowania"

Spektakularne transfery FC Barcelony? Luis Suarez zabrał głos. "On wciąż ma wiele do zaoferowania"
Christian Bertrand / Shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 8 kwi 2020 | 16:28
Luis Suarez w rozmowie z "Mundo Deportivo" odniósł się do planów transferowych FC Barcelony. Z "Dumą Katalonii" łączeni się m.in. Neymar i Lautaro Martinez.
Mistrzowie Hiszpanii wciąż rozglądają się za wzmocnieniami do linii ataku. Pozyskany w lutym Martin Braithwaite to tylko chwilowa opcja. Barca szuka piłkarzy, którzy poprowadzą ją do kolejnych triumfów w najbliższych latach. Dziennikarze sugerują, że działacze "Blaugrany" pracują nad dwoma transferami. Mowa tu o Neymarze i Lautaro Martinezie.
Właśnie o tych zawodników został zapytany Luis Suarez. Urugwajczyk zaznacza, że duży wpływ na rynek transferowy może mieć pandemia koronawirusa.
- Trudno jest dziś mówić o piłkarzach, którzy mogą przyjść, ze względu na sytuację na świecie. Wszystko jest skomplikowane. Mogę mówić o tym, jakimi są zawodnikami, a są wielcy - przyznał.
Napastnik "Blaugrany" jednocześnie uznaje klasę zarówno reprezentanta Brazylii, jak i Argentyńczyka.
- Neymara znają wszyscy i doceniamy go w szatni. Jest piłkarzem o niekwestionowanych umiejętnościach, ponieważ on wciąż ma wiele do zaoferowania, a w szatni zawsze byłby mile widziany ze względu na sympatię, którą się cieszy - dodał.
- Lautaro to zawodnik, który bardzo rozwinął się we Włoszech, jest "dziewiątką", która potrafi spektakularnie się poruszać, i to odzwierciedla, jak wielkim jest napastnikiem. Piłkarze, którzy przyjdą walczyć o swoje miejsce i pomóc drużynie, zawsze będą mile widziani, bo to poprawi i wzmocni ekipę - zakończył.
Źródło: Mundo Deportivo/fcbarca.com

Dyskusja 3

8 kwi 2020 | 17:01
0
Wszyscy zrzekają się pensji, a oni jeszcze wielomilionowe transfery planują!
8 kwi 2020 | 18:35
0
Zrozum że co koronawirus jest prawda to każdy przedsiębiorca skorzysta z możliwości obniżenia pensji choć nie musi tego robić
8 kwi 2020 | 17:00
0
W końcu coś nowego !