Łukasz Piszczek strzelił gola w Bundeslidze! Borussia Dortmund miażdży Eintracht Frankfurt [WIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
Łukasz Piszczek strzelił gola dla Borussii Dortmund w meczu z Eintrachtem Frankfurt. Jego drużyna wygrała 4:0.
Piszczek wrócił do wyjściowego składu Borussii po dwóch meczach przerwy. Swoją drużynę wyprowadził na boisko jako kapitan.
Polak trafił do siatki w 33. minucie. Przejął wówczas piłkę przed polem karnym i płaskim strzałem z linii szesnastu metrów umieścił ją w bramce. Asystę przy jego golu zaliczył Achraf Hakimi.
Były reprezentant Polski w ten sposób stał się drugim najstarszym strzelcem gola dla Borussii w Bundeslidze. Piszczek ma 34 lata i 256 dni. Christian Woerns zdobył bramkę w barwach zespołu w Dortmundu, gdy miał 35 lat i 142 dni.
Dla Piszczka to dopiero pierwszy gol w tym sezonie ligi niemieckiej. We wcześniejszych szesnastu występach zaliczył trzy asysty.
Po przerwie Borussia dołożyła kolejne gole. Do bramki Eintrachtu trafili Jadon Sancho, Erling Haaland i Raphael Guerreiro.
Marcin Karbowski14 Feb 2020 · 21:20
Źródło: Twitter