Łukasz Skorupski obronił rzut karny Ciro Immobile! Bologna pokonała Lazio [WIDEO]

Autor: Wojciech_Falenta 27 lut 2021 | 19:56
Bologna zwyciężyła 2:0 Lazio w sobotnim meczu Serie A. Jednym z bohaterów spotkania został Łukasz Skorupski.
Bramkarz reprezentacji Polski zachował swoje czwarte czyste konto w tym sezonie, a na początku meczu - przy wyniku 0:0 - “wyczuł” egzekwującego rzut karny Ciro Immobile i z łatwością wybronił jedenastkę.
Co więcej, zaledwie dwie minuty później, Bologna objęła prowadzenie przeciwko uczestnikowi fazy pucharowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.
Po bardzo składnej akcji gospodarzy Pepe Reina poradził sobie ze strzałem Riccardo Orsoliniego. Przy dobitce Ibrahimy Mbaye’a był już jednak bezradny.
W drugiej połowie wynik meczu ustalił, po kolejnym efektownym ataku Bologni i podaniu Musy Barrowa, Nicola Sansone.
Dzięki zwycięstwu drużyna Łukasza Skorupskiego awansowała na 11. miejsce w tabeli Serie A. Zanotowała też czwarte kolejne spotkanie bez porażki.
Lazio pozostaje na szóstej lokacie w klasyfikacji włoskiej ekstraklasy.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 9

27 lut 2021 | 20:02
0
brawo lukasz, teraz trener reprezentacji bedzie mial prawdziwe urwani glowy z bramkarzami
27 lut 2021 | 20:05
0
10 w meczu na whoscored, a ogólnie najwyżej oceniany zawodnik w Bologni tym sezonie. Rewelacyjna forma.
27 lut 2021 | 20:29
0
17 minuta obroniony karny, a dwie minuty później Bologna wychodzi na prowadzanie. Ale musieli piłkarze dostać "powera" skoro w tak krótkim czasie mieli tyle do świętowania.
27 lut 2021 | 20:42
0
Ale trzeba przyznać, karny wykonany fatalnie, bramkarz nawet pozostając na środku pewnie dałby radę to obronić.
27 lut 2021 | 22:55
0
To że Bologna jest tak wysoko w tabeli, to zasługa w dużej mierze właśnie Skorupskiego. Aktualnie ma sezon życia, i kto wie czy ktoś z wysokiej półki nie zechce go sprowadzić..
Sousa z kolei ma nad czym myśleć.. Szczęsny, Fabiański, Skorupski, Gikiewicz, Drągowski, no i oczywiście GRABARA! ;-D
27 lut 2021 | 20:53
0
Brawo Łukasz, ale jednak karny słabo uderzony
27 lut 2021 | 22:59
0
W tym roku Ciro już tyle nie nastrzela z karnych. Lewy w końcu zgarnie złotego buciora.
27 lut 2021 | 20:51
0
Szczęsny Skorupski Dragowski niestety naszedł czas żeby podziękować juz Fabiańskiemu na jednym turniej w karnych juz się wykazał nie obronił żadnego
28 lut 2021 | 07:55