Łukasz Skorupski obronił rzut karny Lautaro Martineza! Polak odwrócił losy meczu, Inter na kolanach [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 5 lip 2020 | 18:45
Inter Mediolan niespodziewanie przegrał z Bologna FC 1:2 (1:0) w meczu 30. kolejki Serie A. W 62. minucie Łukasz Skorupski obronił rzut karny.
Inter Mediolan walczy o drugie miejsce w ligowej tabeli. Dziś "Nerazzurri" mierzyli się na własnym boisku z Bologna FC. Od pierwszej minuty bramki gości strzegł Łukasz Skorupski.
Inter wyszedł na prowadzenie w 22. minucie. Na listę strzelców wpisał się Romelu Lukaku. Belg dopadł do piłki odbitej od słupka i nie dał szans polskiemu golkiperowi.
W 57. minucie czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gości - Roberto Soriano. Po kilku chwilach ekipa z Mediolanu mogła podwyższyć wynik spotkania. Wówczas sędzia podyktował rzut karny dla Interu. Do piłki podszedł Lautaro Martinez. Argentyńczyk nie zdołał jednak pokonać Skorupskiego. Polak wyczuł intencje strzelca i odbił futbolówkę, a po chwili zatrzymał dobitkę Gagliardiniego.
- SKORUPSKI! Jak ktoś nie widział, warto będzie nadrobić. Najpierw obroniony karny Lautaro Martineza, a później dobitka Gagliardiniego, która wyglądała tylko na formalność - napisał Przemysław Langier z "Onet Sport".
- Świetne zachowanie Polaka też przy dobitce. Utrzymuje Bolognę przy życiu w tym spotkaniu - dodał Piotr Dumanowski z "Eleven Sports".
Interwencja Skorupskiego okazała się kluczowa. W kolejnych minutach jego koledzy odrobili straty, by nawet wyjść na prowadzenie. W 74. minucie stan spotkania wyrównał Juwara, a na 10 minut przed końcem do siatki trafił Barrow. W międzyczasie boisko musiał opuścić Bastoni, który zobaczył drugą żółtą kartkę.
W ostatnich minutach gry Skorupski po raz kolejny popisał się refleksem. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 i sensacyjna porażka Interu Mediolan stała się faktem.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

0
Boruc, Fabiański, Szczęsny, Gikiewicz, Skorupski, Drągowski + młodzi... Polska bramkarzami stoi. Więcej naszych powinno grać w lepszych klubach z top4 w 5 najlepszych ligach.
5 lip 2020 | 21:21
0
Brawa dla Skorupa, ale te strzały to z poziomu orlika
5 lip 2020 | 20:51
0
Brawo dla Polaka rodaka za obroniony karny i dobitkę ale te wszystkie strzały leciały prosto w niego.Inter widzę już spuchł ta drużyna jeszcze nie dojrzała żeby być Mistrzem.
5 lip 2020 | 20:20
0
Obrona karnego tozawsze szacun, ale w tej sytuacji to bardziej Lautaro zmarnowal karnego niz Skorupski obronil ;) aczkolwiek ladnie wyczekaldo ostatniek chwili czym nie ulatwil Martinezowi zadania
0
I jak tu Stara Dama ma nie zdobyć mistrzostwa skoro wszyscy pozostali liczący się w walce o tytuł dają dupy w najbardziej newralgicznych momentach sezonu, grając teoretycznie z zespołami o trzykrotnie a nawet czterokrotnie mniejszych budżetach. Szkoda mi jedynie tego Lazio, bo gdyby nie ta zasrana pandemia to by mogli na ostatniej prostej złupić tytuł Juve.
5 lip 2020 | 19:29
0
Najlepsi polscy bramkarze w lidze wloskiej.
5 lip 2020 | 19:25
0
Najpierw Lazio dało doopy a teraz Inter..
5 lip 2020 | 19:16
0
Piękne interwencję, jak widać mamy bramkarzy na najwyższym poziomie i to nie jednego 🔥🔥🔥
5 lip 2020 | 19:01