Maciej Rybus wróci do Ekstraklasy? Mariusz Piekarski zabrał głos ws. piłkarza. "Niczego nie wykluczamy"

Maciej Rybus wróci do Ekstraklasy? Mariusz Piekarski zabrał głos ws. piłkarza. "Niczego nie wykluczamy"
MediaPictures.pl / shutterstock.com
Maciej Rybus sezonu 2022/2023 z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Były reprezentant Polski latem prawdopodobnie zmieni klub. Na kanale Sebastiana Staszewskiego "Po Gwizdku" głos ws. piłkarza zabrał jego agent, Mariusz Piekarski.
Obrońca po wybuchu wojny na Ukrainie nie zdecydował się na wyjazd z Rosji. Odszedł co prawda z Lokomotiwu Moskwa, lecz podpisał kontrakt z innym klubem ze stolicy, Spartakiem. Przygoda z tym zespołem nie okazała się jednak udana.
Dalsza część tekstu pod wideo
W tym sezonie Rybus rozegrał tylko siedem ligowych spotkań. Ostatnie z nich miało miejsce w październiku. Od tego czasu Polak nie podniósł się z ławki rezerwowych, a media wieszczą jego rychłe rozstanie z klubem.
Na kanale Sebastiana Staszewskiego "Po Gwizdku" głos ws. swojego klienta zabrał Mariusz Piekarski. Agent Rybusa nie wykluczył, że latem piłkarz zdecyduje się na powrót do ojczyzny.
- Widzimy, że nie gra, więc sprawa jest jasna - trzeba będzie coś zmienić. Nie wiem, gdzie przejdzie, więc nie chciałbym wychodzić zbyt wcześnie przed szereg i mówić, gdzie wyląduje. Nie jest to dobry czas, aby to robić - powiedział Piekarski.
- Rybus ma 34 lata, więc będziemy się starać zrobić coś, aby grał. Widać, że tej gry mu brakuje, były różne rozmowy po przejściu do Spartaka, ale on przede wszystkim chce grać w piłkę - dodał.
- Niczego nie wykluczamy, ligi polskiej również. Powiem szczerze, że zobaczymy - zakończył Piekarski. Na razie nie chciał zdradzić większych szczegółów na temat przyszłości Rybusa. Letni transfer wydaje się jednak przesądzony.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik12 Apr 2023 · 20:55
Źródło: Po Gwizdku

Przeczytaj również