Maestro Milik! Kapitalne trafienie Polaka z rzutu wolnego! Wygrana Napoli z Lazio [WIDEO]

Vlad 1988 / shutterstock.com
Napoli wygrało 2:1 na własnym boisku z Lazio Rzym w 20. kolejce Serie A. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Milik.
Na Stadio San Paolo w podstawowym składzie gospodarzy wybiegli Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik.
Wynik spotkania otworzył w 34. minucie Jose Callejon. Trzy minuty później na listę strzelców wpisał się Milik. Polski napastnik kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego. Dla Milika to jedenaste trafienie w tym sezonie Serie A.
Polak rozegrał na bardzo dobre zawody. Zawodnik Napoli mógł w pierwszej połowie zdobyć jeszcze dwie bramki, ale za pierwszym razem trafił w poprzeczkę, a potem w słupek.
Goście odpowiedzieli w 65. minucie, gdy technicznym uderzeniem popisał się Ciro Immobile. Od 70. minuty Lazio grało w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę obejrzał Acerbi.
"Biancocelesti" nie byli już w stanie odrobić strat i po szóstej porażce w sezonie pozostali na piątej lokacie w tabeli. "Błękitni" natomiast dzięki piętnastej wygranej w bieżących rozgrywkach umocnili się na drugim miejscu w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz20 Jan 2019 · 21:10