Manchester City lepszy od Arsenalu FC. Ekipa Pepa Guardioli wreszcie z czystym kontem [WIDEO]

Manchester City lepszy od Arsenalu. Ekipa Guardioli wreszcie z czystym kontem [WIDEO]
Screen z TV
Autor: Wojciech_Falenta 17 paź 2020 | 20:23
Manchester City pokonał w najniższych możliwych rozmiarach Arsenal w szlagierze piątej serii gier Premier League. Jedynego gola meczu zdobył Raheem Sterling.
W fascynującym pojedynku taktycznym pomiędzy drużynami prowadzonymi przez byłych współpracowników - Pepa Guardiolę i Mikela Artetę - gospodarze mogli rozstrzygnąć losy spotkania jeszcze przed przerwą.
Zanim prowadzenie dał ostatecznie City pełniący tego wieczoru rolę kapitana zespołu Sterling, bliscy wpisania się na listę strzelców byli Riyad Mahrez (w pierwszej minucie gry) oraz wracający do gry po czteromiesięcznej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi Sergio Aguero (kilka minut później).
Już przy wyniku 1:0 pojedynek sam na sam z Berndem Leno przegrał z kolei Phil Foden. Niewiele zabrakło, a niewykorzystane okazje zemściłyby się na wicemistrzach Anglii pod koniec pierwszej połowy. Bohaterem City okazał się Ederson, który najpierw w tyleż efektownych, co szczęśliwych okolicznościach powstrzymał Bukayo Sakę, a następnie zablokował uderzenie Aubameyanga.
Drugie 45 minut spotkania dostarczyło mniejszych emocji, a podopieczni Guardioli zdołali dowieźć skromną przewagę do samego końca zawodów. Tym samym rozegrali swój pierwszy “na zero z tyłu” w tym sezonie Premier League.
Arsenal poniósł tymczasem drugą kolejną porażkę - wcześniej z Liverpoolem - w meczach wyjazdowych. "Kanonierzy" mają na koncie dziewięć punktów.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 9

18 paź 2020 | 10:23
0
Wiadomo bylo ze City wygra widac to bylo po tabeli byli zbyt nisko tak jak Manchester United łatwo można przewidziec pewne rzeczy to wszystko to biznes ustawianie zakladów itp Myslicie ze 5-2 z lester albo Live z aston villa 2-7 że ktoś na tym nie zarobil. Nie raz są stawki po 31 na drużne która nie ma szans a wygrywa z drużyną która ma lepsze 3 sklady od niej. Real - Cadiz -Real moze wystawic dwa lepsze sklady od Cadiz. Czy ktos sprawdzal jaka byla stawka Barcy z Getafe bardzo wysoka dla Getafe wiec wygrali. Początek sezonu i we wszystkich ligach sme niespodzianki trzeba sie nachapac bo pozniej to juz wszystko wroci do normy. Niespodzianki beda w lidze mistrzow (spektakl aktorski)
18 paź 2020 | 09:30
0
Arsenalu Artety poprostu nie się oglądać, bez stylu, bez jaj.
17 paź 2020 | 21:42
0
Sugerowałbym Panu Artecie kupić jeszcze więcej murzynów i dać im po 300tys. funtów na tydzień. To na pewno pomoże i poprawi grę.
17 paź 2020 | 21:05
0
Nie wiem co Arteta miał na myśli dawać Williana na środek ataku .Przesadził bardzo z tym ustawieniem .Oby to była lekcja na przyszłość bo strasznie przekombinował.Mieliśmy swoje szanse ale Ederson był w świetnej formie i zasłużenie wygrywa City .
17 paź 2020 | 20:31
0
Arteta za duzo Wengera sie naogladal i myslal ze jak wprowadzi Parteya w 82 min. to ten nagle zalatwi nam gola. Takiej stagnacji sie nie spodziewalem w drugiej polowie u druzyny ktora ma "aspiracje" na miejsce w top 4.
0
nie?? i tak lepiej przegrać z dobrym klubem niż remisowac z ogorkami przez to ze nie mają bramkarza xD
17 paź 2020 | 20:39