Manchester City z pewnym zwycięstwem w Pucharze Anglii. Drużyna Guardioli ustanowiła nowy rekord kraju [WIDEO]

Salvio Calabrese / PressFocus
Autor: Marcin Karbowski 10 lut 2021 | 20:22
Manchester City pewnie awansował do ćwierćfinału Pucharu Anglii. Drużyna Pepa Guardioli wygrała ze Swansea City 3:1.
50-letni szkoleniowiec w pucharowej rywalizacji wystawił silny skład. Przeciwko rywalowi z Championship zaprezentowali się choćby Raheem Sterling, Ilkay Guendogan czy Gabriel Jesus.
Mimo tego do przerwy lider Premier League prowadził tylko 1:0. Gola strzelił Kyle Walker - niespodziewanie jego lekkie dośrodkowanie zamieniło się w skuteczne uderzenie.
Po przerwie goście szybko podwyższyli prowadzenie. Po pięciu minutach drugiej połowy było już 3:0. Na listę strzelców wpisali się Sterling i Jesus.
Swansea odpowiedziała tylko raz. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Morgan Whittaker.
Dla Manchesteru City to już piętnaste z rzędu zwycięstwo we wszystkich angielskich rozgrywkach. To absolutny rekord tamtejszego futbolu.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 12

10 lut 2021 | 20:52
Ajajajajaa. Moje sweansea moje sweansea no nie łabędzie czym prędzej eracać do plninsie zrewanżować
0
Czyli to tak do ciebie koledzy mówili? strasznie, a wsadzali ci palec w dupę czy nie?
11 lut 2021 | 11:57
0
Łokieć
11 lut 2021 | 12:12
0
W drugiej połowie XIII wieku imperium mongolskie pod rządami Kubilaj-chana (1215–1294), wnuka Czyngis-chana, osiągnęło szczyt swojego rozwoju terytorialnego. Mongołowie opanowali południowe Chiny, Koreę, a po nieudanych inwazjach na Japonię przeszli w bojach Indochiny, docierając do Jawy i Sumatry. Naturalnym żądaniem Kubilaj-chana było dążenie do uznania jego zwierzchnictwa przez inne państwa. Dwukrotne wezwania odrzuciła Japonia, która swoją odmową skierowała na siebie gniew Mongołów.
10 lut 2021 | 22:55
0
The City to teraz jeden z lepszych klubów w Manchesterze
10 lut 2021 | 21:27
0
Brawo Citizens!!!! Przepiękna sprawa!! GGMC!!!!
11 lut 2021 | 01:12
Jak to jest że Szejki zawsze w pucharach angielskich mają najleosze losowanie w każdym sezonie?
0
Jak to jest że City zawsze w pucharach angielskich mają najlepsze losowanie w każdym sezonie?
10 lut 2021 | 20:57