Manchester City z pierwszym zimowym transferem! Duży talent dołączy do mistrzów Anglii

Manchester City z pierwszym zimowym transferem! Duży talent dołączy do mistrzów Anglii
Xinhua/Pressfocus
Autor:Maciej Pietrasik01 Sty 2023 | 08:17
Manchester City na początku zimowego okienka transferowego pozyska spory talent z Argentyny. Jak donosi Fabrizio Romano, praktycznie przesądzona jest transakcja z udziałem Maximo Perrone.
Mistrzowie Anglii często dokonują głośnych transakcji, sprowadzając piłkarzy ze światowego topu. Jednocześnie monitorują także rozwój wielu utalentowanych zawodników, starając się szybko zapewnić sobie ich usługi.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dobrym przykładem jest Julian Alvarez, który dołączył do "The Citizens" w 2022 roku, a niedawno był jedną z kluczowych postaci reprezentacji Argentyny na mistrzostwach świata. "Albicelestes" zdobyli tam złoto.
Jak donosi Fabrizio Romano, teraz na Etihad Stadium trafi kolejny duży talent z tego kraju. Według cenionego dziennikarza praktycznie przesądzony jest transfer Maximo Perrone.
19-latek to defensywny pomocnik, który jest wychowankiem Velez Sarsfield i barwy tego klubu reprezentuje do dziś. Anglicy osiągnęli już jednak ustne porozumienie ws. transakcji.
Ta jest już na końcowym etapie i finalizacja transferu jest już na ostatniej prostej. Perrone dołączy do Manchesteru City po mistrzostwach Ameryki Południowej do lat 20.
Turniej zostanie rozegrany na przełomie stycznia i lutego, a pomocnik został powołany do kadry "Albicelestes". Jak donosi Romano, "The Citizens" za piłkarza zapłacą osiem milionów dolarów plus podatki.
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 0