Manchester City znów bez zwycięstwa! West Ham zatrzymał piłkarzy Guardioli [WIDEO]

Oleksandr Osipov / shutterstock.com
Manchester City znów bez zwycięstwa. Piłkarze Pepa Guardioli zaledwie zremisowali na wyjeździe z West Hamem 1:1.
"Młoty" zaczęły lepiej - prowadzenie objęły w 18. minucie. Coual dośrodkował w pole karne, a Antonio będąc tyłem do bramki skierował piłkę do siatki przewrotką.
Goście mieli miażdżącą przewagę. Przy piłce byli przez 71 procent czasu gry, ale zaowocowało to zaledwie jednym golem. W 51. minucie Cancelo dograł przed bramkę do Fodena, a ten strzałem przy bliższym słupku pokonał Fabiańskiego.
Reprezentant Polski spędził na boisku cały mecz. Obronił pięć strzałów rywali.
Manchester City rozpoczął rozgrywki grubo poniżej oczekiwań. W pięciu kolejkach uzbierał zaledwie osiem punktów. West Ham ma taki sam dorobek, ale rozegrał o jeden mecz więcej.
Marcin Karbowski24 Oct 2020 · 15:26