Manchester United gotowy sprzedać bramkarza. Prawdopodobnie trafi do Valencii

Manchester United gotowy sprzedać bramkarza. Prawdopodobnie trafi do Valencii
Matt Wilkinson / Focus Images / MB Media / Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 20 wrz 2020 | 11:38
Dziennikarze "Daily Mirror" informują, że Sergio Romero opuści wkrótce Manchester United. Argentyńczyk byłby dopiero trzecim wyborem Ole Gunnara Solskjaera. Jego usługami zainteresowana jest Valencia.
Sergio Romero reprezentuje barwy Manchesteru United od 2015 roku. Doświadczony golkiper przede wszystkim pełnił jednak rolę zmiennika Davida de Gei. W ciągu pięciu sezonów rozegrał zaledwie 61 spotkań.
Jego dni na Old Trafford dobiegają końca, bo numerem dwa w rozgrywkach 2020/2021 będzie Dean Henderson. Ten ostatni uważany jest za duży talent i zapewne w przyszłości będzie bronił bramki "Czerwonych Diabłów".
Po dwóch wypożyczeniach do Sheffield United Henderson dostanie szansę w Manchesterze. To sprawia, że Romero ma zamkniętą drogę do bramki - zmienić mogłaby to tylko poważna kontuzja jednego z konkurentów.
Kontrakt Argentyńczyka wygasa w czerwcu przyszłego roku. Włodarze United mają więc ostatnią szansę, aby jeszcze nieco na nim zarobić.
Według doniesień "Daily Mirror" faworytem do sprowadzenia bramkarza jest Valencia. "Nietoperze" przechodzą dużą przebudowę i proponują za Romero sześć milionów funtów.
Hiszpański klub zamierza sfinalizować transfer w najbliższych dniach. Podobny ruch rozważa również AC Milan, ale to Valencia jest na razie bardziej konkretna.
Źródło: Daily Mirror
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 3

20 wrz 2020 | 12:57
0
Chca sie pozbyc lepszego bramkarza od De Gei.Idioci.
20 wrz 2020 | 12:47
(Edytowany)
Nie oglądałem meczu z Palace (jedynie skrót i statystyki) ,ale wydaje mi się ,że to trochę dziwne ,że znowu w angielskiej prasie gdy poświęca się dużo miejsca o MU to znowu na tapetę brana jest akurat pozycja bramkarza. Oglądałem mecze Hiszpanii w których de Gea bronił bardzo dobrze. Dlatego czytając artykuł przed meczem MU o bramkarzach ,zastanawiałem się o co chodzi. Pomyślałem sobie ,że chcą tylko trochę sobie popisać o swoim rodaku ,którego będą promować i pompować. Ale potem jest mecz po ,którym nie można mieć pretensji do DdG ,do tego sytuacja z powtórzonym karnym wydaje się kuriozalna. Obronił karnego ,ale zrobił krok do przodu i VAR to zarejestrował i sędzia postanowił powtórzyć strzał. Najlepsze jest to ,że w drugiej próbie ,de Gea zrobił dokładnie ten sam ruch ,ale karny już z wiadomych przyczyn nie został powtórzony. Trochę hipokryzja się kłania. No i dzisiaj to samo. Znowu napisali o Romero byle by tylko podkreślić ,że młody angol dostanie swoją szanse. No dostanie! Nikt nie twierdzi ,że nie ,ale po co na każdym kroku to podkreślać i dlaczego tak szybko? Do tego wypychać jeszcze chyba najlepszego rezerwowego bramkarza na świecie. Takiego który nigdy nie marudzi ,że nie gra i godzi się ze swoją rolą. Pewnie zupełne przeciwieństwo Hendersona. Przypomina mi to historię Dudka swego czasu w Liverpoolu i jak mu tam było? Kirklanda?. Ja wiem ,że nawet bardzo obszerny skrót czy statystyki nie dadzą pełnego obrazu tego co jest głównym problemem United. Ale mogę z całą pewnością powiedzieć ,że nie jest to na pewno pozycja bramkarza. Tylko bardziej obrona. Shaw ,Maguire i Lindeloff. I nie wiem tego dokładnie (mogę się tylko domyślać) ,że Pogba i Bruno mogą sobie bardziej przeszkadzać niż pomagać ,ale to tylko moje domysły. Za to van de Beek jest zupełnie innym piłkarzem niż Pogba i pewnie dużo bardziej pasuje do tej układanki.
0
Nie oglądałem meczu z Palace (jedynie skrót i statystyki) ,ale wydaje mi się ,że to trochę dziwne ,że znowu w angielskiej prasie ,gdy poświęca się dużo miejsca o MU to znowu na tapetę brana jest akurat pozycja bramkarza. Oglądałem mecze Hiszpanii w których de Gea bronił bardzo dobrze. Dlatego czytając artykuł przed meczem MU o bramkarzach ,zastanawiałem się o co chodzi. Pomyślałem sobie ,że chcą tylko trochę sobie popisać o swoim rodaku ,którego będą promować i pompować. Ale potem jest mecz po ,którym nie można mieć pretensji do DdG ,do tego sytuacja z powtórzonym karnym wydaje się kuriozalna. Obronił karnego ,ale zrobił krok do przodu i VAR to zarejestrował i sędzia postanowił powtórzyć strzał. Najlepsze jest to ,że w drugiej próbie ,de Gea zrobił dokładnie ten sam ruch ,ale karny już z wiadomych przyczyn nie został powtórzony. Trochę hipokryzja się kłania. No i dzisiaj to samo. Znowu napisali o Romero byle by tylko podkreślić ,że młody angol dostanie swoją szanse. No dostanie! Nikt nie twierdzi ,że nie ,ale po co na każdym kroku to podkreślać i dlaczego tak szybko? Do tego wypychać jeszcze chyba najlepszego rezerwowego bramkarza na świecie. Takiego który nigdy nie marudzi ,że nie gra i godzi się ze swoją rolą. Pewnie zupełne przeciwieństwo Hendersona. Przypomina mi to historię Dudka swego czasu w Liverpoolu i jak mu tam było? Kirklanda?. Ja wiem ,że nawet bardzo obszerny skrót czy statystyki nie dadzą pełnego obrazu tego co jest głównym problemem United. Ale mogę z całą pewnością powiedzieć ,że nie jest to na pewno pozycja bramkarza. Tylko bardziej obrona. Shaw ,Maguire i Lindeloff. I nie wiem tego dokładnie (mogę się tylko domyślać) ,że Pogba i Bruno mogą sobie bardziej przeszkadzać niż pomagać ,ale to tylko moje domysły. Za to van de Beek jest zupełnie innym piłkarzem niż Pogba i pewnie dużo bardziej pasuje do tej układanki.
20 wrz 2020 | 12:18
0
Tego Davida niech sprzeda bo on to jakaś masakra cały de gea
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start