Manchester United stracił zwycięstwo w doliczonym czasie! Asysta Jana Bednarka

Paul Chesterton / PressFocus
Manchester United w doliczonym czasie gry stracił zwycięstwo z Southampton. Mecz zakończył się remisem 2:2.
Spotkanie lepiej zaczęli goście, którzy objęli prowadzenie w 12. minucie. Gola strzelił Armstrong.
Manchester United odpowiedział bardzo szybko. Od razu zadał rywalom dwa ciosy. W 20. minucie do bramki trafił Rashford, trzy minuty później - Martial. Szczególnej urody było trafienie drugiego z nich. Francuz ściął ze skrzydła do środka i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi gości.
Gdy wydawało się, że "Czerwone Diabły" sięgną po kolejne trzy punkty, Southampton wyrównał. Gola w doliczonym czasie strzelił Michael Obafemi. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Jan Bednarek, który rozegrał całe spotkanie. Polak strącił piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
Manchester United nie wykorzystał okazji, by wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli Premier League. Po remisie z Southampton jest piąty. Ma tyle samo punktów, co czwarte Leicester, i o jedno "oczko" mniej od trzeciej Chelsea.
Southampton jest dwunasty w tabeli. Drużyna Bednarka nie gra już o nic: awans do europejskich pucharów jest poza zasięgiem, a spadek z ligi jej nie grozi.
Marcin Karbowski13 Jul 2020 · 23:08