Manchester United wygrał z West Hamem. Piękny gol Paula Pogby [WIDEO]

Silvi Photo / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 5 gru 2020 | 20:36
Manchester United wygrał na wyjeździe z West Hamem 3:1. Cały mecz w barwach "Młotów" zaliczył Łukasz Fabiański.
Wynik meczu otworzył West Ham. Po rzucie rożnym z bliska do bramki trafił Soucek, który zamknął akcję przy dalszym słupku.
Manchester United odpowiedział dopiero po przerwie. W 65. minucie gola strzelił Pogba. Francuz wspaniale przymierzył z 25 metrów. Łukasz Fabiański był bez szans.
Trzy minuty później było już 2:1 dla gości. Bramkę zdobył Greenwood. Anglik szybko obrócił się z piłką w polu karnym i płaskim, mocnym strzałem trafił do siatki.
W 78. minucie wynik ustalił Rashford. Anglik po szybkim ataku wyszedł sam na sam z Fabiańskim i pokonał go lekką podcinką.
Manchester United po zwycięstwie przesunął się na czwarte miejsce w tabeli. West Ham na razie jest siódmy. Oba zespoły mogą stracić swoje pozycje po dokończeniu kolejki.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 30

5 gru 2020 | 21:20
0
Żeby West Ham miał lepsze wykończenie akcji to byłoby po zawodach.
Cieszy fakt ze ktoś inny strzela bramki poza Bruno i Rashem. Lepszy wynik niż gra.
5 gru 2020 | 20:43
0
Wchodzi Bruno i Rashford, schodzi Martial i wpada 3 bramki, nic kurwa za nim nie przemawia żeby grał nawet 20 minut w meczu a ten cymbał Solskjær dalej go wystawia...
5 gru 2020 | 22:02
0
Ja pamiętam jak jeszcze płakał, gdy mu zabrali nr 9 i dali Ibrahimovicowi, a potem Lukaku. Ten piłkarz jest całkowicie bezwartościowy w tym momencie; w pierwszej połowie to tylko jeden strzał, który obronił Fabiański był pozytywny, a tak to co dostawał piłkę to tracił.
5 gru 2020 | 22:55
Co nie? idź sam zostań trenerem i pokarz mu jak się prowadzi drużynę.
0
Cymbał to Twój stary, że Cię nie zutylizował póki był czas. Takiego dużego już śmiecia tak łatwo się nie pozbędzie.
5 gru 2020 | 20:41
0
Boże chroń od złego Bruno Fernandesa, bo bez niego ten klub to może powalczyć o utrzymanie chyba. Pierwsza połowa poprostu tragiczna, mogło być i 3:0, po zmianach coś się zaczęło dziać i wkońcu coś w życiu wyszło Pogbie poza fryzurą :)
5 gru 2020 | 23:47
0
I gol po aucie sędzia ślepy VAr ślepy już sobie sędziowie radzą walki robić. Na co ślepemu VAr?:-)
5 gru 2020 | 22:32
0
Bruno Fernandes to obecnie najlepszy SPO swiata.
0
Wynik lepszy niż gra... Ściągnąć jeszcze z 5 takich Fernandesow i będzie git ;) znów indywidualności daly 3 pkt. Ole taktycznie znów słabo.
5 gru 2020 | 22:03
0
2 punkty do lidera :D
5 gru 2020 | 20:59
0
West Ham wypluł płuca w pierwszej połowie dlatego w drugiej już nie istnieli.
5 gru 2020 | 22:07
0
Dobry dzień 😊
Może wynik nie oddaje przebiegu spotkania LECZ bywało też tak ze to M.U był lepszy od Przeciwnika z gry a przegrywał P.Pogba no cóż zobaczymy......
0
Dla mnie to czysty głupek. Dobrze że w swoim zwyczaju nie sprokurował karnego np. zasłaniając łapą nowej blond-fryzury albo kogos nie kopnął w jedenastce .
5 gru 2020 | 20:45
0
Ładne akcję United piękny gol Pogody ale w obronie West Ham to chyba robił urlop wypoczynkowy szczególnie trzecia bramka.
5 gru 2020 | 22:36
zeby on gral tak regularnie, bo ta asysta do rasha tez super. Tylko nieraz mial takie przeblyski, a pozniej znow pare meczow piach
0
zeby on gral tak regularnie. Tylko nieraz mial takie przeblyski, a pozniej znow pare meczow piach
6 gru 2020 | 00:17
0
Nie jestem rasistą ! ale gra pogby dla mnie to zawsze porażka. Większość jego kontaktów z piłką to utrata dla Młotów. Miał zabezpieczać dalszy słupek przy fragmentach stałych i przez niego padła bramka dla WHU . Zastanawiam się jak tak wielu kibiców tego nie widzi ! pogba i niestety Martial to były poważne osłabienia MU.Przez nich był taki wynik do przerwy. Wyjście Bruno uporządkowało i zmieniło całą grę MU. Beek powinien na stałe zastapić pogbę w składzie.I jeszcze ta szalona tygodniówka dla pogby !!! I też dla Gei !! Gdyby nie Henderson to przy grze Gei padło by z wolnego na 2:2. Tak Gea regularnie ostatnio traci gole !
0
Małymi krokami ale cały czas do przodu.....brakuje koncentracji w pierwszych połowach meczy......czas na Sheffeld.
5 gru 2020 | 20:53
0
Rayo ku**** gdzie jesteś teraz?
0
Daj sobie spokój, szkoda czasu na tego trolla.
6 gru 2020 | 10:11
POGBA. !!!!!!! send him back to italyy he play like princes he should never be back at Man United !!!!! he has no soul for this team !!! so Paul leave United and let as forget you !!!! i hope you ASAP !!!!!
0
POGBA. !!!!!!! send him back to italyy he play like princes he should never be back at Man United !!!!! he has no soul for this team !!! so Paul leave United and let as forget you !!!! i hope you GO ASAP !!!!!
5 gru 2020 | 20:58
Cofam wszystko co mówiłem o United i Solskjaerze. Trzeba się jednak trzymać faktów, a fakty są takie, że punkty Solskjera bronią. Jakby nie patrzeć to suche wyniki mówią tyle: United przegrywają tylko z lepszymi od siebie i ogólnie tymi co mają "nazwę". Z drużyn bez nazwy ograli ich w lidze tylko Palace, a w LM tylko Turcy jeden raz. Natomiast wszystkie te kluby z Premier League co udają, że są w formie i coś grają ostatecznie zawsze się kładą i frajersko rozwalają wygrane mecze. Zawsze jest ten sam schemat. W pierwszej połowie rozpierducha i United wyglądające na drużynę z League One i przy okazji spierdolenie 4-8 setek (Brighton, Southampton, West Ham, nawet i Newcastle nie najgorzej zaczęło choć nie tak dobrze jak reszta w tym gronie) po czym po przerwie następuje nadmiar wiary we własne umiejętności, za częste granie piłką, nadzianie się na jakąś głupią akcje po której wszystko się sypie i następuje golenie frajerów przez United do końca meczu.
Tylko Palace zagrało rozsądnie bo oddało piłkę i nie podjęło gry i to oni punktowali United.
W sumie to nie wiem jak drużyna grająca za przeproszeniem najchujowszą piłkę poza ostatnią czwórką i Arsenalem w lidze może mieć tyle punktów. To jest niepojęte. Tak czy inaczej zwycięzców się nie sądzi, zwycięzcom się gratuluję. Bo ja zawsze jestem zdania, że przy wyborze ładna piłka lub punkty to ja zdecydowanie wybieram punkty. Tak więc gratki dla Solskjera.
0
Cofam wszystko co mówiłem o United i Solskjaerze. Trzeba się jednak trzymać faktów, a fakty są takie, że punkty Solskjera bronią. Jakby nie patrzeć to suche wyniki mówią tyle: United przegrywają tylko z lepszymi od siebie i ogólnie tymi co mają "nazwę". Z drużyn bez nazwy ograli ich w lidze tylko Palace, a w LM tylko Turcy jeden raz. Natomiast wszystkie te kluby z Premier League co udają, że są w formie i coś grają ostatecznie zawsze się kładą i frajersko rozwalają wygrane mecze. Zawsze jest ten sam schemat. W pierwszej połowie rozpierducha i United wyglądające na drużynę z League One i przy okazji spierdolenie 4-8 setek (Brighton, Southampton, West Ham, nawet WBA i Newcastle nie najgorzej zaczęło choć nie tak dobrze jak reszta w tym gronie) po czym po przerwie następuje nadmiar wiary we własne umiejętności, za częste granie piłką, nadzianie się na jakąś głupią akcje po której wszystko się sypie i następuje golenie frajerów przez United do końca meczu.
5 gru 2020 | 23:06