Manchester United wygrał z West Hamem. Piękny gol Paula Pogby [WIDEO]

Silvi Photo / Shutterstock.com
Manchester United wygrał na wyjeździe z West Hamem 3:1. Cały mecz w barwach "Młotów" zaliczył Łukasz Fabiański.
Wynik meczu otworzył West Ham. Po rzucie rożnym z bliska do bramki trafił Soucek, który zamknął akcję przy dalszym słupku.
Manchester United odpowiedział dopiero po przerwie. W 65. minucie gola strzelił Pogba. Francuz wspaniale przymierzył z 25 metrów. Łukasz Fabiański był bez szans.
Trzy minuty później było już 2:1 dla gości. Bramkę zdobył Greenwood. Anglik szybko obrócił się z piłką w polu karnym i płaskim, mocnym strzałem trafił do siatki.
W 78. minucie wynik ustalił Rashford. Anglik po szybkim ataku wyszedł sam na sam z Fabiańskim i pokonał go lekką podcinką.
Manchester United po zwycięstwie przesunął się na czwarte miejsce w tabeli. West Ham na razie jest siódmy. Oba zespoły mogą stracić swoje pozycje po dokończeniu kolejki.
Marcin Karbowski05 Dec 2020 · 20:36