Manchester United zremisował z Chelsea. Wielka kontrowersja i debiut Edinsona Cavaniego [WIDEO]

Szlagier Premier League okazał się sporym rozczarowaniem. Manchester United po kiepskim meczu zremisował z Chelsea 0:0.
Mecz zapowiadał się interesująco, ale na boisku działo się niewiele ciekawego. Bliżej zdobycia gola byli gospodarze - Rashford przegrał pojedynek z Mendym.
Najgoręcej zrobiło się jednak w 40. minucie gry, gdy Cesar Azpilicueta domagał się rzutu karnego. Na Hiszpanie wręcz uwiesił się Maguire, ale sędziowie zupełnie zignorowali ten fakt.
- Mecz ciężkostrawny. Więcej konkretu ze strony gospodarzy, ale dopiero w końcówce po bardziej odważnej grze. Kontrola ponad wszystko - komentował w przerwie Michał Zachodny.
Wydarzeniem drugiej połowy był debiut Edinsona Cavaniego. Urugwajczyk tuż po wejściu na boisko mógł strzelić gola dla Manchesteru United, lecz po dośrodkowaniu Fernandesa uderzył obok słupka.
W końcówce bliżej szczęścia byli gospodarze. Najpierw strzał Cavaniego zablokował Thiago Silva. Później groźnie było po akcji Rashforda - znów jego uderzenie zatrzymał Mendy.
Marcin Karbowski24 Oct 2020 · 20:22