Manuel Neuer skomentował sytuację Roberta Lewandowskiego w Bayernie. "Jestem tego absolutnie pewien"

Manuel Neuer skomentował sytuację Roberta Lewandowskiego. "Jestem tego absolutnie pewien"
Christian Kolbert / Pixathlon / Sipa / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 24 maj 2022 | 15:29
Manuel Neuer związał się niedawno nową umową z Bayernem Monachium. Tego samego nie zamierza robić Robert Lewandowski. W rozmowie z "Bildem" sytuację golkiper "Die Roten" skomentował sytuację Polaka.
"Lewy" chce już tego lata odejść ze stolicy Bawarii. Jego usługami zainteresowana jest FC Barcelona, która złożyła już nawet pierwszą oficjalną ofertę za napastnika.
Dalsza część tekstu pod wideo
Według medialnych doniesień została ona odrzucona. Problemów z dogadaniem się z klubem nie miał Manuel Neuer. Niemiec podpisał umowę do 2024 roku.
"Bild" zapytał go o to, co sądzi o decyzji Lewandowskiego. Bramkarz nie ukrywa, że ma świadomość, iż Polak może rzeczywiście rozstać się z ekipą z Monachium.
- Myślę, że Robert Lewandowski ma jasną koncepcję, tak samo jest w przypadku klubu. Nadal ma roczny kontrakt, co oznacza, że jest związany z Bayernem - powiedział Neuer.
- Jeśli rzeczywiście chce opuścić klub, obie strony muszą przystąpić do rozmów. Klub musi rozważyć, czy jest sens sprzedawania go, czy lepiej go zatrzymać - dodał.
- Jeśli go sprzedadzą, pytanie brzmi, kogo sprowadzą na jego miejsce. Klub zawsze tworzył dobry skład, więc jestem absolutnie pewien, że podejmiemy właściwe decyzje dla Bayernu - zakończył.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Bild