"Marca" wbiła Bale'owi szpilę. "Daje Realowi Madryt dokładnie to, czego spodziewał się Zidane. Czyli nic"

"Marca" wbiła Bale'owi szpilę. "Daje Realowi Madryt dokładnie to, czego spodziewał się Zidane. Czyli nic"
Christian Bertrand / shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 5 kwi 2020 | 21:30
Hiszpański dziennik "Marca" przedstawił sytuację Garetha Bale'a w Realu Madryt. - Daje dokładnie tyle, ile spodziewał się Zidane. Czyli nic - brzmi tytuł publikacji hiszpańskich dziennikarzy.
Autorzy przypomnieli, że jeszcze przed startem sezonu francuski szkoleniowiec starał się pozbyć Walijczyka po jego rozczarowujących występach w rozgrywkach 2018/2019. Bale miał być liderem "Królewskich" po odejściu Cristiano Ronaldo, ale zupełnie nie poradził sobie z tym wyzwaniem.
Ostatecznie po nieudanych chińskich negocjacjach Walijczyk pozostał w Madrycie, a Zidane spróbował raz jeszcze "odzyskać" atakującego. Po dobrym występie przeciwko Villarrealowi wydawało się, że Bale wraca na dobre tory, ale później pojawiły się dziwne sytuacje.
Jedna z nich dotyczyła choroby Walijczyka, o której ten zakazał informować opinię publiczną, następnie pojawiło się hasło "Walia, golf, Madryt. W tej kolejności", a wszystko spięła klamrą jego nieobecność w starciach o Superpuchar Hiszpanii. W efekcie Bale nie strzelił gola w lidze od... 1 września.
Do tego dochodzi słaba integracja z drużyną i szybkie opuszczanie stadionu - wszystko to sprawia, że "Marca" pozwoliła sobie na wbicie Walijczykowi szpilki. - Bale daje Realowi Madryt dokładnie to, czego spodziewał się Zidane. Czyli nic - czytamy.
Źródło: Marca

Dyskusja 10

6 kwi 2020 | 00:00
0
Marca wbija Bale'owi szpilkę, a Bale wbija w nich wszystkich chuja. Kasa się zgadza, natrudzić też się nie trzeba, eldorado.
5 kwi 2020 | 23:55
0
Real Madryt daje dokładnie to, czego spodziewał się Gareth. Czyli pieniądze z kontraktu.
5 kwi 2020 | 23:52
0
Gościu wali ich na kasę i jest w tym dobry ;) . Real ma na co zasłużył :) .
6 kwi 2020 | 04:28
0
A to niby dlaczego na to zasłużył?
5 kwi 2020 | 23:00
0
Bale świetny jesteś oby tak dalej!
5 kwi 2020 | 22:48
0
Real ma na co zasłużył, a Bale... mógł być wielki, a dla wszystkich będzie śmieciem. Chyba nie ma na świecie swoich kibiców - może w Walii :)
5 kwi 2020 | 21:53
(Edytowany)
Ten śmieć i pasożyt ma wyjebane na ich obelgi. Najważniejsze dla tego lenia jest tylko żeby kasa na koncie sie zgadzała a od świeta sobie wejdzie kopnie piłeczke kilka razy przy czym jeszcze sie połamie.
0
Ten śmieć i pasożyt ma wyjebane w ich obelgi. Najważniejsze dla tego lenia jest tylko żeby kasa na koncie sie zgadzała a od świeta sobie wejdzie kopnie piłeczke kilka razy przy czym jeszcze sie połamie filar z waty.
5 kwi 2020 | 22:02
0
A jak brameczki w finałach strzelał to wszyscy zadowoleni byli
5 kwi 2020 | 22:06
(Edytowany)
Ja nie byłem bo wiedziałem że wtedy Perez nie pozbędzie sie tego lesera.
0
Ja nie byłem bo wiedziałem że wtedy Perez nie pozbędzie sie tego obiboka.
5 kwi 2020 | 22:09
0
Z Walijczykiem to jest tak, że przedłużono z nim kontrakt w 2016 r., gdy sportowo dawał solidne podstawy do wierzenia, że to jest/będzie wielki gracz na lata. Od przedłużenia kontraktu zalicza coraz mocniejszy zjazd...