Mariehamn przegrało z Legią 0:3, ale się nie poddaje. "Chcemy odwrócić losy dwumeczu"

Mariehamn przegrało z Legią 0:3, ale się nie poddaje. "Chcemy odwrócić losy dwumeczu"
youtube.com
Autor: 19 lip 2017 | 07:22
Legia wygrała na wyjeździe z IFK Mariehamn aż 3:0. Wydaje się, że taka zaliczka z pierwszego meczu gwarantuje piłkarzom Jacka Magiery awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Finowie nie zamierzają się jednak poddawać. - Chcemy odwrócić losy dwumeczu - mówi Peter Lundberg, trener IFK.
W pierwszym meczu Legia była wyraźnie lepsza i strzeliła trzy gole już w pierwszej połowie. Finowie nie potrafili odpowiedzieć na grę mistrzów Polski. Przed rewanżem są jednak dobrej myśli.
- Chcemy zagrać jeszcze lepiej niż w zeszłym tygodniu, pokazać się z najlepszej strony w tym sezonie. Zobaczymy, co nam to da. Będziemy chcieli odwrócić losy tego dwumeczu - mówi Lundberg.
- Chcemy jutro namieszać. Mamy młodych piłkarzy, ale również kilku doświadczonych, którzy grali wcześniej w Lidze Europy i występowali w reprezentacjach. Dla nas to pierwszy raz w eliminacjach Ligi Mistrzów, ale mamy doświadczenie z poprzednich lat z europejskich pucharów. Nie mamy żadnych sekretów na środowy mecz, wszyscy wiedzą, jak gramy - dodaje trener mistrzów Finlandii.
- Gdybyśmy jeszcze raz mieli zagrać ten pierwszy mecz, podszedłbym do niego bardzo podobnie, dokonując jedynie niewielkich korekt pewnych detali. Powinniśmy lepiej powstrzymywać kontrataki Legii, we wcześniejszych fazach akcji. Powinniśmy też być lepiej ustawieni na boisku przed stratą piłki. Nie zmieniłbym jednak nic w taktyce - podkreśla trener Mariehamn.- Trudno mi przewidywać, w jakim składzie Legia wyjdzie w środę. Domyślam się jednak, że trener zastosuje pewną rotację, ponieważ rywal niedawno rozegrał mecz ligowy i ma dużą zaliczkę z pierwszego spotkania - kończy Lundberg.
Źródło: legia.com

Dyskusja 5

21 lip 2017 | 22:06
0
Gdzie im do Legii. :)
19 lip 2017 | 17:25
0
mało realne ale miejmy nadzieje że im się uda ;)
19 lip 2017 | 08:54
0
Teraz już wiem jak się czuły ekipy z Ligi Mistrzów jak Legia po pierwszych przegranych meczach pisała że to nie koniec walki :p
19 lip 2017 | 08:47
0
Legia wygrai postawi kropkę nad i.
19 lip 2017 | 08:00
0
Już widzę, jak Mariehamn miażdży Legię. Poprzedni mecz pokazał różnicę między zespołami, a to że w drugiej połowie Legia nic nie strzeliła wynika bardziej z zachowawczej gry.