Mario Balotelli rozstał się z kolejnym klubem. Może wrócić do byłej drużyny

Mario Balotelli rozstał się z kolejnym klubem. Może wrócić do byłej drużyny
Just Pictures / PressFocus
Autor:Maciej Pietrasik14 Wrz 2023 | 18:59
Mario Balotelli nie jest już piłkarzem szwajcarskiego Sionu. Jak informuje Fabrizio Romano, Włoch rozwiązał kontrakt z dotychczasowym klubem. Teraz może wrócić do zespołu, którego barwy reprezentował już w przeszłości.
Ekscentryczny napastnik w przeszłości wielokrotnie podpadał kibicom klubów, których barwy reprezentował. W Szwajcarii nie było zresztą inaczej. Przez ponad rok reprezentował barwy Sionu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jego przygoda z tym zespołem nie okazała się jednak zbyt udana. Zdarzało się, że fani szwajcarskiej drużyny palili koszulki z jego nazwiskiem. Szerzej o całej sprawie pisaliśmy TUTAJ.
W obecnym sezonie Balotelli ani razu nie znalazł się nawet w kadrze meczowej. Jego kontrakt miał obowiązywać do czerwca 2024 roku. To już jednak nieaktualne.
Jak donosi Fabrizio Romano, obie strony uznały, że najlepszym rozwiązaniem będzie wcześniejsze rozstanie. W czwartek podpisano stosowne dokumenty i Balotelli stał się wolnym piłkarzem.
Na bezrobociu prawdopodobnie nie pozostanie jednak długo. Według tureckich mediów jego sprowadzeniem zainteresowana jest bowiem Adana Demirspor.
Włoch reprezentował barwy tego klubu w latach 2021-2022. W 35 spotkaniach zdobył 19 bramek i dołożył do tego siedem asyst. Turcy mają nadzieję, że podczas drugiej przygody z zespołem prezentował będzie się równie dobrze.
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 0