Mario Balotelli zabrał głos po wypadku samochodowym. Włoch krytyczny wobec mediów

Mario Balotelli zabrał głos po wypadku samochodowym. Włoch krytyczny wobec mediów
John Spencer / SIPA / Pressfocus
Mario Balotelli skomentował ostatni incydent ze swoim udziałem. Reprezentant Włoch miał wypadek samochodowy, który przyciągnął dużą uwagę mediów, co nie spodobało się samemu zawodnikowi.
W poniedziałkowy wieczór poinformowano o wypadku Mario Balotellego. Znany piłkarz rozbił się swoim autem na ulicach Brescii, co opisywaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Piłkarzowi na szczęście nie stało się nic poważnego, ale i tak wzbudził on dodatkowe kontrowersje. 33-latek miał bowiem odmówić badania alkomatem, co zrodziło podejrzenia o kierowanie pod wpływem zabronionych substancji.
Incydent ten, jak zawsze w wypadku "Balo", przyciągnął dużą uwagę mediów z całej Europy. Teraz sam piłkarz Adany Demirspor zdecydował się na komentarz do całego zajścia.
- Miałem głupi wypadek i przy wszystkich problemach związanych z piłką nożną, życiem i wojnami gazety piszą o mnie. Zrozumiałbym, gdyby to dotyczyło kogokolwiek, ale właśnie rozbiłem samochód. Na świecie jest miliard innych problemów - stwierdził, cytowany przez "Italian Football".
Na ten moment nie wiadomo, jak ten wypadek wpłynie na przyszłość Balotellego. Jeszcze przed zdarzeniem drogowym zawodnik z Półwyspu Apenińskiego deklarował, że jest gotowy na powrót do kadry.
W tym sezonie "Super Mario" wystąpił w pięciu meczach ligi tureckiej i strzelił trzy gole. Oficjalnie Włoch zmaga się z kontuzją kolana, która wyklucza go z gry dla Adany.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk24 Nov 2023 · 21:48
Źródło: Italian Football

Przeczytaj również