Mariusz Stępiński przypomniał się kibicom. Popis polskiego snajpera, klasyczny hat-trick w 7 minut [WIDEO]

Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 25 wrz 2021 | 18:40
Mariusz Stępiński od tego sezonu reprezentuje barwy cypryjskiego Arisu Limassol. Na pierwszego gola w nowych barwach Polak czekał do czwartej kolejki. W sobotę popisał się klasycznym hat-trickiem, ustrzelonym w siedem minut.
Mimo dość udanego sezonu 2020/2021 w barwach Lecce Mariusz Stępiński nie znalazł uznania w oczach trenera Hellasu Verona. W klubie z Serie A usłyszał, że musi szukać sobie nowego zespołu.
Napastnik zdecydował się na opuszczenie Włoch. Obecne rozgrywki spędza w Arisie Limassol - cypryjski zespół został niedawno przejęty przez rosyjskiego multimilionera i ma spore ambicje.
26-latek do tej drużyny został wypożyczony. Aris ma jednak opcję wykupienia snajpera na stałe, jeżeli ten sprawdzi się w nowych barwach.
Od początku sezonu Stępiński jest pewniakiem do miejsca w wyjściowej jedenastce. W pierwszych trzech kolejkach nie zdołał jednak wpisać się na listę strzelców.
Wszystko zmieniło się w ten weekend. W sobotnim spotkaniu z Anorthosisem Polak pokazał się ze znakomitej strony. Już w pierwszej połowie popisał się klasycznym hat-trickiem.
Na dodatek dokonał tego błyskawicznie, bo od pierwszego do trzeciego gola minęło zaledwie siedem minut. Rezultat Stępiński otworzył po niespełna kwadransie i szybko dorzucił dwa kolejne trafienia.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 31

25 wrz 2021 | 18:51
0
Wypadek przy pracy/// kolejny niespełniony talent. Nie piszę zmarnowany, bo aż tak źle nie ma, ale kariera nijaka w stosunku do potencjału sprzed kilku lat
25 wrz 2021 | 19:23
0
Taki trochę Sobiech z niego. Niby coś więcej od poziomu Ekstraklasy, a jednak za mało na poważną piłkę. A przecież napastnikowi jest najłatwiej.
25 wrz 2021 | 20:29
0
3w7? RL9 to lubi!
25 wrz 2021 | 21:54
0
No dobrze się zapowiadał ale ostatnio Polscy napastnicy błyszczą w zagranicznych ligach
25 wrz 2021 | 18:56
0
Mimo, ze liga dosyc słaba to i tak hattrick w 7 minut robi wrażenie.
25 wrz 2021 | 18:44
0
Szkoda tylo że liga taka egzotyczna.
25 wrz 2021 | 19:10
0
Taa liga egzotyczna ale taki APOEL kilka dobrych razy grał w CL i LE, a jakiś czas temu potrafił nawet wychodzić z grupy
0
ta liga jest wyżej od ekstraklapy w zestawieniu najsilniejszych lig w Europie ;-)
25 wrz 2021 | 20:27
0
No to raczej oczywiste bo eklapa to eklapa.
25 wrz 2021 | 19:05
0
Wszyscy coś się przypominają. Sousa zaraz już nigdy nie przyjedzie na Eklape xd
25 wrz 2021 | 20:30
0
Nawet bez tego by nigdy nie przyszedł. Pamiętasz jaką miał minę na hicie ekstraklapy? Mówiła coś w rodzaju: "Kurła, co ja tutaj robię kurła? Czemu ja nie jestem na jakimś meczu Serie A?"
25 wrz 2021 | 19:40
0
jak zejdzie do 5 minut to pogadamy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
25 wrz 2021 | 21:31
0
Zawsze mnie dziwiło, że Krzysztof Piątek potrafił zrobić tak sporą karierę, a Mariusz nie był w stanie.
25 wrz 2021 | 19:26
0
Multimilioner ma ambicje, więc kupuje Stępińskiego XD co to za ambicje, odbić się od ligi konfederacji w jak najpoznojszej rundzie czy jakie?
25 wrz 2021 | 19:56
To jest liga cypryjska, a nie top5. Pieniądze wydaje się rozsądnie. Hertha dzięki Larsowi Windhorstowi biła wszelkie rekordy transferowe klubu kontraktując piłkarzy, a ledwo się utrzymali w lidze, a dziś dostali dostali 6:0 ;-)
0
To jest liga cypryjska, a nie top5. Pieniądze wydaje się rozsądnie. Hertha dzięki Larsowi Windhorstowi biła wszelkie rekordy transferowe klubu kontraktując piłkarzy, a ledwo się utrzymali w lidze, a dziś dostali 6:0 ;-)
25 wrz 2021 | 21:03
0
Pierwszy mecz w nowym klubie i od razu 3 gole. Pieknie odpalil.
0
Dzięki za zmarnowanie 1 minuty mojego cennego życia o jakimś no nejmie co strzela gole w lidze afrykanskiej !!
25 wrz 2021 | 19:06
0
Nie w 7 minut tylko w 19 minut. Co za beznadziejne dziennikarstwo... Jeden debil pisze głupoty, a beznadziejny portal cytuje.
25 wrz 2021 | 19:18
0
Jestes debilem idac twoim tokiem myslenia Lewandowski nie strzelil 5 bramek w 9 minut tylko 60. Japierdole, ze tacy idioci jeszcze istnieja..
25 wrz 2021 | 19:36
0
Nie w 60 bo wszedł po przerwie
25 wrz 2021 | 19:53
Stępiński grał od początku meczy, więc do momentu strzelenia 3 bramki minęło 19 minut, natomiast Lewandowski wszedł w 45 minucie i do 54 uzbierał 5 bramek, więc potrzebował na to 9 minut. Minusy pod moim komentarzem i plusy pod twoim świadczą, że większość użytkowników tego portalu jest równie upośledzona umysłowo jak ty i ten małpujący idiotyzmy dziennikarzyna. Brawo wy!!! :)
0
Stępiński grał od początku meczu, więc do momentu strzelenia 3 bramki minęło 19 minut, natomiast Lewandowski wszedł w 45 minucie i do 54 uzbierał 5 bramek, więc potrzebował na to 9 minut. Minusy pod moim komentarzem i plusy pod twoim świadczą, że większość użytkowników tego portalu jest równie upośledzona umysłowo jak ty i ten małpujący idiotyzmy dziennikarzyna. Brawo wy!!! :)
25 wrz 2021 | 19:57
0
Strzelac zaczał w 12 a skonczył w 19 wiec w 7 minut
25 wrz 2021 | 20:01
0
Twój to rozumowania jest po prostu boski. Weź rozpędź się porządnie i jebnij tym pustakiem, którego nazywasz swoją głową o ścianę, może jest jeszcze nadzieja, że coś ci przeskoczy.
0
Poprawka, RL9 wszedł w 46 minucie na boisko ;)
25 wrz 2021 | 20:24
0
Lewandowski zaczął strzelać od 51 i skończył w 60 minucie. ;)
25 wrz 2021 | 21:06
0
Pierwszy raz spotykam się z takim wyliczaniem czasu ile komu zajęło strzelenie pewnej ilości bramek biorąc pod uwagę ile czasu spędził na placu gry, a nie kiedy rozwiązał worek z bramkami. Jak ktoś gra od początku meczu i w doliczonym czasie (5 minut, bo załóżmy posypały się kartki) strzeli 2 bramki to nikt ci nie napisze że strzelił dwie bramki w 95 minut tylko liczą od momentu strzelenia pierwszej xd
25 wrz 2021 | 21:58
0
Ja pierdole, jesteście niedojebani ;D;D;D Rozumiem więc, że każdy napisze w tej sytuacji, że potrzebował 5 minut na strzelenie dwóch bramek, mimo iż zagrał cały mecz i strzelił dopiero w doliczonym czasie? :D:D:D

Kończę temat bo jeszcze zarazę się debilizmem od tych wszystkich tępych dzieciaków.
25 wrz 2021 | 23:25