Maroko powaliło kolejnego giganta! Brazylii nie pomógł gol po kuriozalnym błędzie bramkarza [WIDEO]

Reprezentacja Maroka zanotowała kolejne wartościowe zwycięstwo. Czwarta drużyna ostatniego mundialu wygrała w towarzyskim meczu z Brazylią 2:1.
Brazylijczycy przystąpili do gry pod wodzą tymczasowego trenera Ramona Menezesa. Wciąż liczą, że po zakończeniu ligowego sezonu w Europie uda im się zatrudnić renomowanego szkoleniowca. Marzą o Carlo Ancelottim.
Zmiany w reprezentacji Brazylii były widoczne też na boisku. Szanse gry w wyjściowym składzie dostali m.in. Rony z Palmeiras, Andrey Santos z Vasco da Gama czy Roger Ibanez z Romy.
W zespole Maroka oglądaliśmy bohaterów ostatniego mundialu. I to właśnie czwarta drużyna świata objęła prowadzenie w 29. minucie. Piłka w polu karnym trafiła do Boufala, ten sprytnym obrotem wypracował sobie miejsce do oddania strzału i płaskim uderzeniem zaskoczył Wevertona.
Brazylia wyrównała w 67. minucie. Casemiro strzelił z dystansu, a niewyobrażalny błąd popełnił Bono. Bramkarz Sevilli interweniował tak nieudolnie, że właściwie wrzucił sobie piłkę do bramki.
Maroko zwycięskiego gola strzeliło w 79. minucie. Piłka w polu karnym trafiła do Sabiriego, a ten zdobył bramkę potężnym uderzeniem pod poprzeczkę. Brazylijczycy tym razem nie zdołali wyrównać.
Marcin Karbowski26 Mar 2023 · 07:21
Źródło: Twitter