Marsylia pokonała Dijon. Cichy występ Arkadiusza Milika [WIDEO]

Pressfocus/Alain Robert
Autor: Adam Kłos 4 kwi 2021 | 22:52
Marsylia odniosła cenne ligowe zwycięstwo. Podopieczni Jorge Sampaolego pokonali Dijon 2:0.
Arkadiusz Milik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie. W pierwszej połowie Polak zanotował bardzo cichy występ. Oddał tylko jeden strzał, który zresztą został zablokowany.
Świetną szansę na otworzenie wyniku miał Dimitri Payet. W 13. minucie Francuz odnalazł się w polu karnym, jednak jego mocne uderzenie minimalnie minęło bramkę Dijon.
Gdy wydawało się, że do przerwy utrzyma się bezbramkowy remis, do siatki trafił Leonardo Balerdi. Argentyńczyk doszedł do centry Payeta z rzutu rożnego i strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie Ligue 1.
W drugiej połowie Dimitri Payet po raz kolejny pudłował. W 54. minucie ofensywny pomocnik zwieńczył kombinacyjną akcję niecelnym strzałem. Kilka minut później Francuz oddał kolejne uderzenie, które tym razem obronił Saturnin Allagbe.
Payetowi ewidentnie lepiej szło kreowanie sytuacji partnerom. W 79. minucie 34-latek zanotował drugą asystę w tym spotkaniu. Jego wrzutkę z rzutu wolnego wykorzystał Alvaro. Kilkadziesiąt sekund po tym golu z boiska zszedł Arkadiusz Milik. Napastnik zanotował cichy występ.
Wynik już nie uległ zmianie. Marsylia wygrała 2:0 i zajmuje obecnie szóste miejsce w lidze. Dijon jest ostatnie w tabeli Ligue 1.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 12

4 kwi 2021 | 23:21
Redaktorki, Milik był niewidoczny, a nie cichy. Mógł przecież schować się za bramką i drzeć japę.
0
Redaktorki, Milik był niewidoczny a nie cichy. Mógł przecież schować się za bramką i drzeć japę.
5 kwi 2021 | 00:20
0
Zawsze mnie zastanawia co jara polskich kibiców w grze tego co najwyżej przeciętniaka ?
5 kwi 2021 | 00:11
0
Oglądałem mecz, wydawał się trochę zagubiony. Nie do końca wiedział gdzie i jak się ustawić pod kolegów. Mam nadzieje że z czasem złapie z nimi vibe i będą fajne akcje z tego wychodziły.
5 kwi 2021 | 02:40
0
On chyba cicho pierdzial, że nie zaistniał.
5 kwi 2021 | 07:16
0
Mylik jest już myślami w Juventusie, tam będzie dostawał piłki od Ronaldo, razem z Cristiano stworzą najlepszy duet na świecie. Mylik w Juventusie to gwarancja dominacji na wiele lat. On po prostu się marnuje w tej OM.
5 kwi 2021 | 07:17
no pewnie, że tak w Juventusie chłopina przynajmniej będzie sobie mecze na trybunach siedzieć, a nie jak w OM każą mu grać.
0
no pewnie, że tak! W Juventusie chłopina przynajmniej będzie sobie mecze z trybun oglądać, a nie jak w OM każą mu grać.
5 kwi 2021 | 00:39
0
@atletico i gdzie teraz pizdo jestes? schowales sie hipokryto? a tak sie smiales z kibicow z innych druzyn ze sie "chowaja" po niepowodzeniach. ha tfu!
5 kwi 2021 | 01:27
0
Akurat Milik wcale nie zagrał cichego spotkania, a był jednym z najbardziej aktywnych zawodników, w drugiej połowie zwłaszcza. Za to hitem był Payet, który mając chyba około 7-8 okazji w samej drugiej połowie nie trafił żadnej xd
5 kwi 2021 | 07:19