Massimiliano Allegri wpadł w szał po akcji Angela Di Marii. Wyjątkowa reakcja trenera Juventusu [WIDEO]

Juventus awansował wczoraj do półfinału Pucharu Włoch po pokonaniu Lazio 1:0. W trakcie meczu Massimiliano Allegri wpadł w szał po nieudanej akcji Angela Di Marii.
Czwartkowe spotkanie ułożyło się dobrze dla turyńczyków. W pierwszej połowie prowadzenie zapewnił Gleison Bremer.
Po przerwie Lazio mocniej się odkryło, szukając okazji na zdobycie wyrównującej bramki. "Juve" mogło skarcić rzymian szybkimi kontratakami.
W jednej z akcji Angel Di Maria miał piłkę przed polem karnym rywali, ale dokonał złego wyboru. Argentyńczyk szukał podaniem Moise Keana, jednak zagrał niecelnie.
Zachowanie mistrza świata wywołało furię u Massimiliano Allegriego. Żywiołową reakcję trenera "Bianconerich" nagrał jeden z kibiców.
Juventus powalczy o finał Coppa Italia z Interem. W drugiej parze Fiorentina zmierzy się z Cremonese.
Adam Kłos03 Feb 2023 · 10:46
Źródło: Twitter