Matty Cash dumny z reprezentacji Polski. "Byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną"

Matty Cash dumny z reprezentacji Polski. "Byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną"
Rafał Rusek/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 12 Cze 2022 | 18:00
Reprezentacja Polski w sobotę zremisowała 2:2 z Holandią w meczu trzeciej kolejki Ligi Narodów. Matty Cash w rozmowie z portalem "Łączy Nas Piłka" nie ukrywał zadowolenia z końcowego wyniku i postawy drużyny.
Piłkarz Aston Villi zdobył w sobotę pierwszą bramkę w narodowych barwach. To właśnie on otworzył wynik w Rotterdamie, wykorzystując w pierwszej połowie dobre dogranie Nicoli Zalewskiego.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Przychodzą mecze, które się przegrywa. Przychodzą też mecze, w których jesteśmy w stanie zdobyć punkty. Dzisiaj to pokazaliśmy. Widać było tę różnicę, byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną - powiedział Cash w rozmowie z portalem "Łączy Nas Piłka".
- Graliśmy przeciwko niezwykle trudnemu rywalowi, a pokazaliśmy się naprawdę ze znakomitej strony. Myślę, że dzisiaj byliśmy wyśmienici. Świetnie broniliśmy dostępu do pola karnego, potrafiliśmy również stworzyć sobie dobre okazje w ofensywie - ocenił.
W końcówce to właśnie po zagraniu ręką Casha arbiter podyktował rzut karny. "Jedenastki" na gola nie potrafił jednak zamienić Memphis Depay, który obił jedynie słupek.
- Wiedziałem, że dotknąłem futbolówkę ręką, ale był to naturalny ruch. Po prostu odwracałem się i gdzieś ta piłka trafiła moją rękę. Co za ulga, że rywal nie trafił - stwierdził.
- Chciałbym podziękować również naszym kibicom, którzy byli dzisiaj niewiarygodni. Jestem też dumny z mojej drużyny - zakończył reprezentant Polski.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Łączy Nas Piłka

Dyskusja 9