Matty Cash odniósł się do zatrudnienia Probierza. Mówił też o Santosie. "To tyle w jego temacie"

Matty Cash odniósł się do zatrudnienia Probierza. Mówił też o Santosie. "To tyle w jego temacie"
Andrew Surma/Pressfocus
Autor:Piotr Sidorowicz 21 Wrz 2023 | 09:14
Michał Probierz został w środę nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Komentarzem na temat zatrudnienia 50-latka podzielił się Matty Cash.
Po bardzo nieudanym meczu w Tiranie prezes PZPN, Cezary Kulesza zdecydował się zastosować zmiany. Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został Michał Probierz, który zastąpił na tym stanowisku zwolnionego przed tygodniem Fernando Santosa.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niespełna roczna kadencja portugalskiego szkoleniowca nie należała do najbardziej udanych dla Matty’ego Casha. Piłkarz Aston Villi rozegrał pod jego wodzą zaledwie dwa mecze.
Przed spotkaniem Ligi Konferencji z Legią Warszawą 26-letni defensor zabrał głos na temat zmian na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski.
- Nie grałem zbyt wiele pod wodzą Fernando Santosa. Dopiero ostatnio miałem okazję pojawić się na boisku, a w dodatku na pierwszym zgrupowaniu doznałem kontuzji w rywalizacji z Czechami. To tyle w jego temacie - przyznał Matty Cash, cytowany przez "TVP Sport".
Urodzony w Anglii obrońca wypowiedział się również w sprawie zatrudnienia Michała Probierza. Jak stwierdził, ma nadzieję, że nowy selekcjoner przyczyni się do wyjazdu na przyszłoroczne mistrzostwa Europy w Niemczech.
- Zawsze chcę dać z siebie wiele w barwach polskiej reprezentacji. Cieszę się, że został wybrany nowy selekcjoner. Naszym celem wciąż pozostaje awans na mistrzostwa Europy. Mam nadzieję, że wspólnie tego dokonamy - dodał.
Matty Cash rozegrał do tej pory 13 spotkań w narodowych barwach. Zdobył w nich jedną bramkę. Na listę strzelców wpisał się w meczu Ligi Narodów z Holandią.
Źródło: TVP Sport

Dyskusja 0